Wpis z mikrobloga

TL;DR: wykopowicze przejmują zachowania od patologii danielmagical :(
Jestem zawiedziony. Bardzo. Od czasu patologii daniel magical poziom wykopu, mirko spada na łeb, na szyję. I to o zgrozo się rozprzestrzenia. Najpierw #tinder zaczął przebijać do #pcmasterrace ze szkalowaniem #programista15k. No dobra - beka ze stulejarzy piszących pod tagiem tinder, chwalących się kolejnymi "potencjalnymi podbojami".
Potem pojawiły się posty nabijające z opisów "księżniczek" i tupotanie przykrótkimi nóżkami przykurczy 170cm.
Teraz jednak jakiś @Tiestowiron ze swoją armią stulejarzy rozpoczął jakąś batalię zorganizowaną przeciw... użytkownikom tindera. Poziom gimnazjum z karaczana. Marnowanie czasu normalnych ludzi, bo samemu jest się skończonym nieudacznikiem i frajerem, na którego żadna dziewczyna nie chce spojrzeć.

Druga kwestia to #afera #trojmiejskiewykopparty. Czytam i nie dowierzam. Serio? Jakiś stulejarz podbija do mirabelki z "pokaż c---i", a zamiast piguły na ryj od @szata lub kogokolwiek innego atak kierowany jest w kierunku ofiary? Serio k---a?
Byłem na tym party, ale jakoś koło północy się zawinąłem więc o akcji nic nie wiedziałem. Jest mi zwyczajnie za was k---a wstyd. To, że @chanequa pokazała kawałek ciała w internecie to nie znaczy, że ma jakikolwiek obowiązek pokazywać na żywo. Druga kwestia to wyciąganie rzekomych zdjęć ze zbiornika. Na to jest paragraf. Konkretnie art. 190a KK.
Co śmieszne na samym party z @ncpnc odbyłem krótką rozmowę o aferze wyciągania zdjęć @a__s. Podtrzymuję zdanie, że przenoszenie zdjęć z jednego miejsca publicznego w inne bez zgody właściciela jest łamaniem prawa. To autor zdjęcia (jeżeli wykonał za zgodą "obiektu") lub "obiekt" zdjęcia decyduje gdzie się ono może znaleźć chyba, że prawa do tego przekażą osobie X i wtedy osoba X o tym decyduje. Nie jakiś stulej, który to zdjęcie znajdzie.
To co jednak najbardziej w-----a to fakt, że ofiary afery rozkręcanej przez karaczanową patologię same ponoć naskoczyły w tym przypadku na @chanequa. Mam na myśli @Hannahalla - wydawałaś się być sensownie myśląca jak rozmawialiśmy na żywo oraz @Ulubiona - nie znam, ale troszkę się głupot pisało na pw i też wydawałaś się spoko. Dla mnie szokiem było, że przyjęłyście taki front. Ataku na ofiarę afery. Początkowo myślałem, że @RebelSon wciągnął @Ulubiona (że niby to zaczęła) jako jakąś ściemę, ale dzisiaj przekonałem się, że dwie ww. rzeczywiście brały udział w tej gównoburzy. To jest przykre. Owszem - jej reakcja ze straszeniem wyciągania brudów z multikonta to przegięcie, ale to jednak nie ona zaczęła - była ofiarą i dość c-----o się broniła. Chociaż dla was chyba lepiej, bo gdyby wciągnęła w sprawę policję to na pewno rebelsonowi nie było by do śmiechu, a i pozostali uczestnicy mogli by mieć ciepło. Wymieniłem akurat dwie osoby, bo z nimi wcześniej rozmawiałem więc zderzyłem się wyobrażeniem o nich.
To, że ktoś chociaż coś tam na wgw odważy się wrzucić to jego sprawa i w sumie spoko, że coś się dzieje pozytywnego. Nikt nie ma prawa sobie zagrabiać prawa do późniejszego rozpowszechniania zdjęć. Tak samo nikt nie ma prawa wyciągać na forum publiczne czegoś z zamkniętego portalu erotycznego. Pokazanie cycków w internecie nie jest równe z dawaniem d--y każdemu na żywo. Tak samo jak ktoś się bawi w trójkąty, czworokąty i orgie w zamkniętej grupie osób to robi to w zamkniętej grupie osób (choćby ich było 1000), a nie wśród stulejarzy z wykopu, którzy boją się wychylić nos z piwnicy, a jak już wyjdą raz na ruski rok do ludzi to nie potrafią się zachować. Tak samo coś co jest treścią PW nigdy nie powinno wyjść po za PW. Ludzie - zacznijcie szanować prywatność. Swoją i cudzą.
Przez to na reddicie jest świetne gonewild, a na wykopie jak w lesie obsranym gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A i ubiegając - żaden ze mnie biały książę - na chanequę mam w------e - nawet fot nie kojarzę więc pewnie nie w moim typie :D

Żeby nie było tylko negatywnie - dzięki @PikPak - dzięki Tobie powróciłem do strzelania wcześniej niż planowałem i jest fajnie. Nawet nie sądziłem, że ze strzelaniem jest jak z jazdą samochodem. Rok przerwy, a wystarczyły dwa dni żeby sporo nadrobić :)
Dzięki #kryptowaluty za kupę dobrej zabawy ostatnio w śmieszny h----d.
Dzięki #pcmasterrace za zajebiste community i śmieszne wojny intel vs amd czy nvidia vs amd :D
Na osłodę dla tych co przebrnęli małe #rozdajo. Zasady standardowe. Trwa do niedzieli. Spośród plusujących wylosuję dwie osoby - o wartości 150 i 100. Tzn. zakupię w sklepach RESERVED/CROPP/MOHITO/HOUSE/SINSAY ciuchy w takiej cenie ze sklepów w sieci. Po wylosowaniu będziecie mieli tydzień na wybór co chcecie i w kolejny weekend zamówię.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamillus: oj nie wiem ziomek, ja nie popieram wstawiania nagich narządów intymnych do internetu, pamiętaj że społeczeństwo przyjmuje takie zasady na jakie reszta społeczeństwa przyzwala i niedługo pokazywanie cyców w necie to będzie coś normalnego, zresztą już jest. Więc skoro pokazuje to w necie i nie ma żadnych zahamowań tak samo jak jej "facet" to niech nikogo nie dziwią głupie żarty z jej osoby, dla mnie eot

afera z d--y
  • Odpowiedz
@Bambro: mówię - nie chodzi mi tylko o tą aferę (tak to bym olał jak każdą inną) tylko tendencja spadkowa poziomu na wykopie i mirko. P---------e o dupie maryny łatwo ominąć, ale już afery, spamowanie patologią, rzucanie gównem na prawo i lewo - dość ciężko. Do tego dochodzi to nakręcanie się na marnowanie cudzego czasu i życia. Dno.
  • Odpowiedz
@kamillus: ty w ogóle jesteś poważny? Takimi p--------i sie zajmujesz? Cytujesz paragrafy na zdjęcia z sieci? K---a daj se spokój i scrolluj dalej.
  • Odpowiedz
@H4v3n: są to paragrafy na m.in. zdjęcia w sieci. Stalkerów i estalkerów nie znoszę. Miałem własną stalkerkę kiedyś i k---a wiem jaka to p------a akcja.
  • Odpowiedz
szata sie z kims ruchal? widzlem jakies zdjecia na vichanie, nie moglem przestac sie smiac XD

nie wiem kto co tu komu o------o ale przypominam ze kazdy ma prawo sie zbulwersowac wszystkim czym chce xD prosze mi tu nie cenzurowac uzytnikow tylko obsranej swojej d--y golej nie pokazywac xD

nie dosc ze wykop sie z was smieje to jeszcze na czanach z was beke tocza i maja racje wy degeneraci xD

nie
  • Odpowiedz
@Ulubiona: w sumie jak widze co ten czlowiek wypisuje to domyslam sie ze pewnie by bronil masy "d--a japa c--a" ktorego wykop mocno zhejtowal.

ze tez ci ludzie nie moga sie zdecydowac na jeden portal - proste albo zbiornik ze s----a albo wykop xD
  • Odpowiedz
@frogfoot bardzo mnie cieszy twój ból dup bardzo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Jak tam twoje kolorowe chinoski i beta bródka bocianku ?

@kamillus- hihi widzę, że niezły z ciebie sztywniak, by zmniejszyć ból dupki proponuje wyjąć z niej najpierw kija i nabrać dystansu do portalu ze śmiesznymi obrazkami bo ci żyłką
  • Odpowiedz