Wpis z mikrobloga

Pytanie może nie skierowane dla osób początkujących, ale może ktoś miał styk z Shoplo? Nie mogę zaciągnąć tekstów z podstrony i wyświetlić ich na stronie głównej, ktoś wie jak do tego podejść? Próbuję się odwołać poprzez URL, po ID i nic; nie działa. Ktoś, coś? #shoplo #webdev #php #programowanie
  • 7
@Checkmate: Pogadaj z nim, powiedz że to syf, ja generalnie nie pozwalam im decydować.

Wordpress i PrestaShop, a jak się nie podoba, to do konkurencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, nie umiem Ci pomóc, bo sam odpadłem w shoplo, ale to wtedy był temat reklam komercyjnych itd. Generalnie naprawdę się to nie opłaca. Moje kondolencje, przyjacielu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirkowy_Annon: @Mirkowy_Annon: @ProPublicoBono_: akurat dorzucałem swojego czasu swoje trzy grosze do shoplo jeszcze za czasów kiedy rozwijali to w kanciapie GL :P Ogólnie platforma ma na plus to, że stoi/stała już na symfony (projekt zaczął się jak GL było na to przepisywane) i to, że ma support. Technicznie dużo lepszy kod niż presta (straszne gónwo) i WordPress ze swoim długiem technologicznym.

Praktycznie? Nie wiem jak teraz, ale faktycznie niezbyt
@qwelukasz kiepska funkcjonalność, trudno ją rozszerzyć. To jest dobry silnik sklepu dla kogoś, kto chce sam sobie zbudować mały sklepik i godzi się na ograniczenia, a nie dla webdev który robi zlecenie klientowi.