Wpis z mikrobloga

Łoo rety dzisiaj te nogi przeszły chyba same siebie ( ͡O ͜ʖ ͡O)
Taguje #atencyjnyrozowypasek , ponieważ ostatnio zauważyłam, że na wypoku, opalone czesci ciała są mocno krytykowane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Relaks na słoneczku robi swoje, jest 30 stopni na dworze, więc nie widzę powodu, dla którego mogłabym nosić (jak co niektórzy xD) rajstopy! , bądź też wymyślać że opalenizna - oczywiście ta z umiarem -nie fituje..
Ciekawe czy polecą mireczkowe hejty czy też nie.. czy uświadomicie mnie w przekonaniu , że opalony był kiedyś "chłop na polu" ;)
Osobiście nie mam nic do białych nóżek, ale dziewczyny nie popadajmy w paranoje i dajmy każdemu żyć po swojemu :)
#oswiadczenie #pokaznogi #gorzkiezale
Taguje rowniez #nadtag , ponieważ są to nadnogi, a nie gównonogi hahah:D
P.s tak tak. Mam krzywe nóżki ( )

Udanego dnia mirki i węgierki
Pobierz u.....a - Łoo rety dzisiaj te nogi przeszły chyba same siebie ( ͡O ͜ʖ ͡O)
Taguje #at...
źródło: comment_ZJ0g6drVD5HahWmOxKavJGK0FZTdeTA2.jpg
  • 16
@urrabura Solary są #!$%@? i to rozumiem, sam wolę bladość ale z drugiej strony dziewczyny musiałby się strasznie męczyć żeby się nie opalić a w takie upały to wystarczy wyjść do sklepu po chleb i już się gotujesz więc nie rozumiem boku dupy Mireczków.

@urrabura: w czasie wakacji, to logiczne, że każdy ma opaleniznę. Do tego jakieś opalanie, pobyt na plaży czy nad jeziorem. Po prostu trzeba uważać, aby się nie spalić. Normalna kolej rzeczy.

A czy są to nadnogi to inna perspektywa by się przydała ;)
Pozdro znad morza! U mnie wystarczą 2 wyjścia na plaże w ciągu miesiącu aby być zjarany. A najlepiej to łapie w morzu :D