Wpis z mikrobloga

  • 29
Witam was słoneczka. Życzę wam, żeby ten tydzień zaczął się dla was jak najbardziej cudownie. Pracującym i uczącym się życzę szybkiego powrotu do domciu. Mój dzień nie zaczął się najlepiej, bo od wizyty, delikatnie mówiąc, niemiłego klienta u mnie w sklepie i trochę się zdenerwowałam, ale już minęło, bo nie warto. Nie dajmy sobie popsuć humorku kochani, cieszcie się tym dniem mimo wszystko. Patrzcie w przyszłość, bo to co było nie ma już znaczenia. No chyba, że ma, ale to i tak nie żyjcie przeszłością. Pamiętajcie, głowa zawsze do góry, uśmiech na buźce i pozytywne myśli w główce. Są to z mojej strony jednocześnie rady i życzenia dla was. Otwórzcie swoje serduszka i przyjmijcie tam trochę ciepła od tej jakże uroczej i słonecznej pogody. Nieście dobro i nie bójcie się tego dobra przyjmować. Serce za serce kochani. Przesyłam buziaczki od siebie z pracy. Będę o was myślała cały dzień. Kc ()
#gouompwita #grazynacore #gownowpis
gouomp - Witam was słoneczka. Życzę wam, żeby ten tydzień zaczął się dla was jak najb...

źródło: comment_ideoBVoF4aKWCoye41glvuW3CdFFJxp5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Monalka jeśli czegoś pragniesz i bardzo wierzysz, że się uda, ale tak mocno mocno mocno to z pewnością się spełni

  • Odpowiedz