Wpis z mikrobloga

Mireczki, pisze do mnie loszka na #tinder. Insta niepodpięty, ale i tak udało mi się ją wystalkować, co się okazuje, ma chłopaka, a teksty, które do mnie wysyła i chęć sspotkania (chyba nie tylko na wypicie kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) na to nie wskazują. Denerwuje mnie strasznie takie coś, bo kiedyś moja była różowa zrobiła mi tak samo, tylko że jeszcze nie było tych wszystkich tinderów. Może powinienem napisać do jej chłopaka i powiedzieć jak wygląda sytuacja, że szlauf chce mu przyprawić rogi? Czy zostawić go w niewiedzy? Bo jak nie ja to pewnie nawinie się zaraz następny. A może umówić się z nią i powiedzieć temu typowi, żeby to on przyszedł na spotkanie zamiast mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #zwiazki
  • 172
@zydomasonski_lewak: a pomyślałeś w inny sposób? Mianowicie, co jeśli okaże się super dziewczyną do rozmów i jeżeli ci się podoba, to może wystąbiłaby duża chemia na spotkaniu. Może okazałoby się, że jesteś w stanie poczuć do niej coś więcej, to samo w drugą stronę.


@jamaicaknight: jeśli laska jest tępą puszczalską która szuka okazji do zdrady na tinderze to się nie zmieni...
@zydomasonski_lewak: #!$%@?żesz, jakie rozkminy i to któryś raz z rzędu na mirko. A nie przychodzi wam do głowy, że ta dziewczyna tkwi w koszmarze związku z tym kolesiem, nie potrafi się wyrwać, a tinder to być może ostatnia deska ratunku dla niej?!
A nie przychodzi wam do głowy, że ta dziewczyna tkwi w koszmarze związku z tym kolesiem, nie potrafi się wyrwać, a tinder to być może ostatnia deska ratunku dla niej?!


@pogop: Tak, #!$%@?, kobiety to zawsze te uciśnione i trzeba usprawiedliwiać #!$%@? jeśli się do niego dopuszczą winą kogoś innego. Bo nie dbał, bo nie przynosił kwiatków, bo zwrócił uwagę że flirtowała z innymi i została przyłapana na kłamstwach, bo zabronił
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (1222)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq @AndrewSzusty @zdanewicz @lukmar @Homa @kam966 @Tokan @Miith @okim @zielonyMISZCZ @Tomba @Zajeli_Mi_Nick @Gustlik @thebowtie @wieniu @smozowski @entryproc @TymRazemNieBedeBordo @Heroina340 @Zieloo