Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kiedy pamiętam zawsze byłem strasznym #suchoklates. W wieku 20 lat ważyłem 59kg przy wzroście 180cm.
Gdzieś 3 lata temu dodałem wpis na wykopie o moim przegrywie, braku dziewczyny, trochę o depresji itd. No i mirko doradziło, wyjdź do ludzi, zacznij biegać, siłownia, a dziewczyna sama się znajdzie. Zastosowałem się do rad. Zdecydowałem, że zacznę od biegania i siłowni, a jak już będę wyglądał jak człowiek to zacznę chodzić do klubów itp.
O ile bieganie nawet sprawiało mi przyjemność, to siłownia nic a nic. Ale życie wymaga poświęceń, więc chodziłem tak czy siak. Do pracy też nie chodzę z uśmiechem na twarzy, ale trzeba :p
Po roku ważyłem już ok. 70kg i wyglądałem już dużo lepiej. Ale zainteresowanie ze strony dziewczyn nadal było równe zeru.
Rok później ważyłęm ok 80-82kg, i tak staram się utrzymywać. Wyglądam naprawdę dobrze moim zdaniem, prawie jak z okładki jakiejś :D
Właśnie wtedy zacząłem chodzić na te kluby słynne i nie widzę zwiększonego zainteresowania mną. Widzę tam takich suchoklatesów (jak ja przed przemianą) z takimi ładnymi laskami, że mnie aż czasem skręca. Nie wiem co te dziewczyny w nich widzą. Nie mam jakiejś brzydkiej mordy od razu mówię.
Chociaż czasem jakaś się mną zainteresuje, ale jakoś trafiam głównie na karyny.

Najdziwniejsze jest to, że gdy spotykam się z kolegami z liceum, to zawsze pochwalą bicka, mówią że fajnie wycięty jestem itp "No to teraz wszystkie laski twoje", a prawda jest niestety inna. Ta siłownia i te gównorady z mirko nic mi nie dały i jak byłem samotny tak jestem nadal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
In b4 Jestem zaradny, mam własne auto, całkiem dobrze płatną pracę, więc to też nie jest tak że mnie nie chcą, bo nie mam nic do zaoferowania.

#mikrokoksy #tfwnogf #samotnosc #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 13
Najdziwniejsze jest to, że gdy spotykam się z kolegami z liceum, to zawsze pochwalą bicka, mówią że fajnie wycięty jestem itp "No to teraz wszystkie laski twoje", a prawda jest niestety inna. Ta siłownia i te gównorady z mirko nic mi nie dały i jak byłem samotny tak jestem nadal ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: http://www.insomnia.pl/zmierzch_koksow__czyli_jakie_to_zycie_przewrotne-t663177.html przeczytaj i wyciagnij wnioski ...
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, bo komentarze wyżej to jakaś #!$%@?... Chodzi prawdopodobnie o pewność siebie, mógłbym się bardzo dużo o tym rozpisywać, bo przed studiami niestety jej nie miałem.
Pierwsza rzecz pozycja, klata do przodu patrzysz na innych a nie pod nogi.
Druga, nawiązuj kontakt wzrokowy, jak się spotkasz wzrokiem z jakąś dziewczyną to wytrzymaj, niech ona pierwsza odwróci wzrok.
Ubiór, co masz na sobie, czy jeżeli jesteś dobrze zbudowany, to czy koszula