Wpis z mikrobloga

@skinnydog:
Jeśli chodzi o charakter, umiejętność podnoszenia się po porażkach, upór, trwanie przy swoim i walczenie o pozycję – jestem podobny do Jarosława Kaczyńskiego i nie mam z tym problemu. Lech wydawał mi się człowiekiem porozumienia, Jarosław jest człowiekiem decyzji

innym razem pisał, że zazdrości mu sukcesu, bronił także Kaczyńskiego grzebania przy TK, zaprzeczał, że demokracja jest w jakikolwiek sposób zagrożona w Polsce. W wielu kwestiach mają podobne zdanie, w tym
@Dave987654321: PO dla niektórych to partia centrum, dla innych prawica, a jeszcze inni twierdzą, że to lewica

PiS zaś to albo prawica, albo lewica, chyba nie ma nikogo, kto by nazywał ją partią centrum, Kukiz podobnie

Ale SLD to ja nie wiem, co to jest teraz. Znam jednego działacza SLD i jego poglądy są w dużej mierze sprzeczne z Millerem.

Jedynie partia razem ma spokój.
@ajuto00: Masz racje ,wszyscy PiS to prawica - a takiego wała - lewaki tylko narodowe a Miller był pragmatykiem. Jak nie lubię socjalistów do Millera mam szacunek za uczciwość. A propo - niewielu wie, że najbardziej liberalną ustawę gospodarczą w tym kraju wprowadził pan Wilczek - członek PZPR