Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie #rozowepaski mam pytanie - wkurzyłybyście się, gdyby Wasz facet wyjechał z koleżanką z pracy w delegację w jakieś ciepłe miejsce i tam - oprócz zawodowych obowiązków - w wolnych chwilach spędzał z nią we dwójkę czas na wspólnym pływaniu łódką, opalaniu się, kąpielach w jeziorze, wychodzeniu do knajpy, itp?
Nie miałybyście żadnych podstaw, by podejrzewać swojego faceta o zdradę, chodzi mi tylko o to, czy uważacie, że facet z koleżanką nie powinien w ten sposób spędzać czasu?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zyciowerozkminy #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: z perspektywy "koleżanki" ja się wkurzam, jak słyszę takie teksty od partnerek kolegów. Nie wszystkie relacje damsko-męskie kończą się seksem, a jeżeli aż tak się martwcie, moje drogie, o to, że partner może was zdradzić, znaczy że chyba coś nie do końca gra w waszym związku ;)
  • Odpowiedz
SzklanaFeministka: co jest złego w sypianiu z koleżankami? zazdrosna jesteś? kompleksy uwierają? boisz się, że koleżanka okaże się być lepsza i od ciebie odejdzie? jeśli między wami będzie dobrze się układać to nigdy cię nie zostawi, a koleżanka będzie jedynie dodatkiem do jego życia, w którym mimo wszystko to ty cały czas będziesz najważniejsza

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
tadam: Wystarczy odwrócić pytanie, żeby poznać odpowiedź. Czy kobieta powinna opalać się, pływać łódką, kąpać się w jeziorze i wychodzić do knajp podczas delegacji z kolegą z pracy? Czy jej partner zniósłby to ze spokojem?

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama nie wiem. Nie ma nic złego w spędzaniu czasu z innymi ludźmi, kiedy jest się w związku. Z drugiej strony jest jednak jakieś ukłucie zazdrości, że to nie ze mną. Przecież ten opis brzmi jak plan podróży poślubnej. Wolałabym, żeby mój facet jednak nie spędzał tak dni z obcymi babami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli wyjechali na delegację tylko we dwoje to co mają robić w wolnych chwilach? Siedzieć w komórkach i szczebiotac że swoimi partnerami? To normalne że próbują jakoś urozmaicić sobie czas. Jeśli wymagasz żeby nie kontaktował się z jedyna osoba która zna w obcym miejscu to jesteś co najmniej niesprawiedliwa, pomysł jak Ty byś sie czuła na jego miejscu będąc w delegacji z kolegą. Jeśli mimo to jesteś zazdrosna to
  • Odpowiedz
wkurzyłybyście się, gdyby Wasz facet wyjechał z koleżanką z pracy w delegację w jakieś ciepłe miejsce i tam - oprócz zawodowych obowiązków - w wolnych chwilach spędzał z nią we dwójkę czas na wspólnym pływaniu łódką, opalaniu się, kąpielach w jeziorze, wychodzeniu do knajpy, itp?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ty poważnie pytasz o takie rzeczy?
  • Odpowiedz
OP: @Zlowieszczy_befsztyk @karmasuko @Konorro dla jasności - ja jestem facetem, który w ten sposób spędził czas.

a pytanie pojawiło mi się w głowie, gdy zrobiłem fotkę, na której leżymy razem na plaży oczywiście w strojach do pływania i się opalamy i wysłałem ją znajomemu. był w szoku i od razu założył, że zdradzam swoją dziewczynę. nic między nami nie miało miejsca, nie ma żadnej pozakoleżeńskiej relacji - po prostu dwoje znajomych korzystało z uroków pogody na wyjeździe. dlatego właśnie chciałem poznać perspektywę innych.

@Wooooo: @Shanny: @Kotel_: ok, to pytanie serio - była ładna pogoda, zrobiliśmy to, co należało do naszych zawodowych obowiązków, aż się chce wyjść na powietrze - co wg Was powinienem zrobić, gdy koleżanka zaproponowała popłynięcie na jezioro?
odmówić, skłamać, że mnie głowa boli
  • Odpowiedz
ŚwieckiEsteta: Jeśli mieliby osobne pokoje to nie mam nic przeciwko. Serio, ludzie, związek to zaufanie. Jeśli ufam mojemu partnerowi to nie zabraniam mu wychodzić do ludzi i spędzać z nimi czas. Jeżeli chce mnie zdradzić to zdradzi niezależnie od okoliczności.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz