Wpis z mikrobloga

Historia, której świadkiem był mój kolega.
Akcja dzieje się w środę 24.05.2017, Częstochowa - wieczorny IC na Darcie do Warszawy.
Przedział dalej siedzi dwóch typków. Jeden z twarzy ponoć trochę a'la Marian Kowalski. Na bluzie z tyłu nasz orzeł.
Wszystko jest fajnie do pewnego momentu, gdy nagle ten z orłem na plecach zaczyna drzeć pysk.

NO SĄ #!$%@? POLSKIE POCIĄGI,

SĄ #!$%@? POLSKIE POCIĄGI!

TO TE #!$%@? #!$%@? Z PO,

KUPILI TE PENDO #!$%@?, #!$%@?!

NO CO ZA #!$%@? #!$%@? Z PO

JA TAM ANI ZA PIS ANI ZA PO NIE JESTEM

ALE TE #!$%@? Z PO TO JUŻ #!$%@? PRZESADA

NO PO CO #!$%@? KUPOWAĆ POLSKIE JAK MOŻNA JAKIEŚ #!$%@? ŚCIERWO #!$%@? GÓWNO #!$%@? KUPIĆ

Tak wygląda sukces ,,demotywatorów", mediów pisowskich, oraz tych ,,mediów piątego obiegu" co zbijają swój kapitał na zaspokajaniu wielkich czerwonych patriotów konsumenckich. Oczywiście dodamy do tego propagandę antypendolino -2013. Propaganda PESY Bydgoszcz, zaśmiecanie internetu północnokoreańskimi nagłówkami i grafikami. :D PatriaSzopPL( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe, co zrobiłby taki cymbał któremu leci glina z mordy gdyby mu powiedział, że ten nadmuchany wielki polski PESA DART jest najbardziej patologicznym bublem pod względem dostępności. ( )
Pewnie dwie PISdy pod okiem byłyby murowane. xD #narodowypesjanizm #pesa #wielkapesanarodowa #kolej
  • 12
@PafawagusCentauris: Prawda jest taka, że jedynym powodem, dla którego opuszczę kiedyś ten kraj, będzie to polskie społeczeństwo. Czytając takie rzeczy po prostu mi się odechciewa działać na rzecz tego narodu.
Prawda jest taka, że jedynym powodem, dla którego opuszczę kiedyś ten kraj, będzie to polskie społeczeństwo. Czytając takie rzeczy po prostu mi się odechciewa działać na rzecz tego narodu.


@MarkG: tak tak, bo za granicą wszyscy z IQ 230 ;)
@partisan: Jak ja uwielbiam argumentum ad absurdum. Nigdzie nie stwierdziłem, że za granicą przebywa jakaś niesamowita inteligencja.

Zgodzę się jednak, że Darty spośród wszystkich elektrycznych zespołów trakcyjnych we flocie PKP Intercity nie mają najniższej dostępności technicznej - to ED74 zajmuje chlubne ostatnie miejsce