Wpis z mikrobloga

@Sheena1: a tak serio, to decyzja o kasie z góry była totalnie logiczna:
- pierwsza gra do której sprzedał prawa nigdy nie wyszła;
- brało się za to studio, które... nigdy wcześniej nie zrobiło gry;
- nie za bardzo można było wtedy znaleźć polską grę, która wzbudzałaby jakiekolwiek zainteresowanie za granicą;
- CD Projekt postanowił stworzyć RPG, czyli chyba najbardziej wymagający gatunek gry.

Naprawdę nic nie wskazywało, że to się uda.
  • Odpowiedz
ależ ja mu nie cisne, łososiu, szanuję go za to, co zrobił, co nie zmienia faktu, że zachował się jak Janusz.


@birus: Młody, Sapkowski zachowywał się jak buc już jak ty jeszcze na chleb mówiłeś bep. xD Tylko wykopki dopiero niedawno to odkryły.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: i z podniecenia prawie walą pod to konia. serio to wygląda tak komicznie, jakby dziecku ktoś cały czas mówił, że książki są lepsze od gier, nagle okazuje się, że gra na podstawie książki osiągnęła większy sukces za granicą i nagle każdy szaleje i się cieszy, że hura udało się xD
  • Odpowiedz
taki pocisk, aż mi go szkoda. Typowy Janusz na własne życzenie.


@birus: Ale zdajesz sobie sprawę, że na tamte czasy 15 tys. zł to była pensja roczna? Oprócz tego pięcioksiąg nie był skończony, a polski przemysł gier w tamtych czasach praktycznie nie istniał. Studio Metropolis, któremu sprzedał prawa za roczną pensję, wydało jakieś totalne chłamy jak "Tajemnice statuetki", czy "Książę i tchórz".

Nie przepadam za Sapkowskim, ale tworzenie mitologii, że sprzedał
  • Odpowiedz
wydało jakieś totalne chłamy jak "Tajemnice statuetki", czy "Książę i tchórz".

@Dzindybry: Przecież "Książę i tchórz" to jedna z najlepszych polskich przygodówek...
  • Odpowiedz
wydało jakieś totalne chłamy jak [...] "Książę i tchórz"


@Dzindybry: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie Księcia i Tchórza, nasze dobro narodowe
  • Odpowiedz