Wpis z mikrobloga

Ewidentnie k---a scioa do nerfa i to na teraz.
Nilfagrd jeszcze ujdzie.
W porównaniu do decku potworów to k---a nie do ogrania. Miliony k---a boostów, przeniesień na kolejną rundę i c--j wie co tam jeszcze mają...
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programistalvlhard: st nie jest wcale takie dobre, karty blokujące umiejętności i pozamiatane, a jak jeszcze wygrasz pierwszą rundę to ciężko jest później przegrać, zmuszasz żeby wszystko co ma na stół wyłożysz i w 3 może się co najwyżej poddać
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: Ja mam wrażenie, że najbardziej OP jest Skellige ze Strażą Królowej x4 (Operator), potem Nilfgaard, z ST i Północą póki co szło mi najłatwiej, sam cisnę potworami na Dzikim Gonie. Tyle że próbka jeszcze niewielka
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: To dlaczego nie grasz kontry na to? Problem z jednostkami które przechodzą na następna rundę? Grasz karty z blokowaniem. Dużo siły na jednostkach? Grasz karty które przywracają siłę na bazową lub niszczą takie jednostki. Podaj mi jakąś rzecz w tej talii której nie da się skontrować. Czy może to znowu post typu nie idzie mi to będę narzekać zamiast grać karty które rozwiązują ten problem?
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: imo gwint w tej chwili jest duzo lepiej zbalansowany niz byl kiedys. Praktycznie kazda talie da sie ograc kazda talia jezeli podejda karty, nilfgaard juz nie odstaje tak jak kiedys odstawal, a scoiatel nie w-----a jak kiedys w-------o
  • Odpowiedz
gram potworami na mróz mimo ze rzucę w rząd z nimi koleś p nabufuje im siły bazowej i leci 1 healer który wskrzesza później wszystkie trzy i koleś cieszy jape bo z 1 karty robi value koło 31pktów
  • Odpowiedz