Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, do rzeczy: mam wielkiego drągala (i to nie tylko moja opinia #nohomo), ale go praktycznie nie wykorzystuje (raz i nie było źle). Chciałbym, żeby jakiś #rozowypasek miał też z niego pożytek. Chciałbym znaleźć jakąś laskę tak, żeby był wilk syty i owca cała. Co proponujecie? Tinder, badoo ? Jeszcze nie #!$%@?ło mnie żeby płacić za #roksa i złapać syfa xD. lvl 21

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem, do rzeczy: mam wielkie...
źródło: comment_Ryi7TiGwYoqnpwaL3HsACBZriVVlIGtJ.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: żartujesz!
sam mam większego naganiacza (mogę grać w filmach dla dorosłych) i nigdy nie miałem kłopotu, a wszystkie Panie były zadowolone.
Nawet żona, kt. wziąłem dziewicą, choć rzeczywiście wymagało to więcej czasu, cierpliwości, delikatności...
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co dokładnie masz na myśli pisząc "wielkiego"? Dla jednych "wielki" to 19 cm a dla innych 25 (choć to już trochę kalectwo). Chyba że chodzi o grubość albo i to i to. Jeśli nie masz takiego jak słynny murzyn Mondingo to nie masz się czym "chwalić" ( ͡º ͜ʖ͡º).

Poza tym nie rozumiem - jak się którejś nie mieści to niech trochę poluzuje poślady