Wpis z mikrobloga

Największą kompromitację w tym wywiadzie Rutkowski popełnił referując sprawę Tylman. Mówi, że Ewa Tylman zmarła w wyniku utonięcia, co podkreśla słowami: "zresztą to wykazała sekcja zwłok" i dodaje " miała poważną ilość alkoholu we krwi".
(jest to gdzieś od minuty 16.30).

Otóż jedno i drugie to nieprawda (w sensie ustaleń z sekcji zwłok). Sekcja zwłok nie wykazała przyczyny śmierci. Nie wiemy czy Ewa utonęła, czy została np. uduszona. Stan zwłok po ośmiu miesiącach uniemożliwił biegłym na wydanie wiążącej opinii. Na tej samej zasadzie nie wykryto w ciele denatki ani alkoholu, ani żadnych innych środków odurzających.
http://www.lepszypoznan.pl/2016/11/03/sprawa-ewy-tylman-nie-udalo-sie-ustalic-przyczyny-smierci.html

Tam jest więcej pomyłek w związku z tą sprawą np. sąd nie wypuścił Adama Z. zwalniając go z podejrzeń, tylko dlatego, że materiał dowodowy jest słaby. Błędów jest więcej, ale nie chcę robić tu offtopicu.
#magdazuk
  • 8
@1korner: A czy w sprawie Magdy powiedział choć raz prawdę? Pierwsze przykłady z brzegu:

- rzekome zdjęcie jej ciała w prosektorium okazało się być "randomowym" zdjęciem z wyszukiwarki Google
- rzekome leczenie psychiatryczne udokumentowane w dokumentacji w szpitalu w Zgorzelcu okazało się być udziałem w programie DDA, czyli psychologicznym wsparciu dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Na tej FAŁSZYWEJ informacji o leczeniu psychiatrycznym zbudowana została cała teoria o "zwariowaniu", do dziś usilnie lansowana.
@gigaset: To jest lanser i celebryta. Żeby błyszczeć w mediach zaprzeda duszę diabłu.
W sprawie Tylman oddam mu jedynie rację w tym, że przyczynił się do uczynienia jej głośną i medialną. Nadawał kolejne filmiki z monitoringów, wymyślał szalone hipotezy i przedstawiał to na kolejnych konfach.
Natomiast jest podejrzany, że poszedł dalej. Że zaczął podstawiać świadków pod swe hipotezy. Jego współpracownik, jak go nazwał w wywiadzie "barterowy", Radosław Białek, ma zarzuty w
Z tego faceta można jedynie się śmiać jak z klowna i nie brać na serio jego śledztw.


@1korner: Dlatego ja po stwierdzeniu tylu kłamstw już NIE OGLĄDAM żadnych jego wypowiedzi. Bo to jest po prostu jedna wielka dezinformacja. Dziwi mnie, że inni ludzie nie rozumieją, że to ma na celu nasączenie ich mózgów SZUMEM INFORMACYJNYM po to, by w tym wszystkim zagubiły im się ważne informacje. Ludzie słuchają tych fałszywek o
@1korner: > A skąd wiesz, że nie leczyła się psychiatrycznie i nie chciała skakać z dachu?

Nie leczyła się psychiatrycznie - już wszystkie media to odszczekały. Przespałeś ostatnie dwa tygodnie? To Kwadrat (a za nim TVN) rozpowiadał, że w jej dokumentacji szpitalnej w Zgorzelcu jest historia leczenia psychiatrycznego, a okazało się że to kłamstwo bo to był jedynie udział w spotkaniach DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików). To są pogadanki z psychologiem, nie
@gigaset: Stary, ten mój cytat na górze, po którym jedziesz, to tylko riposta. Jeśli go skopiowałeś jako prawdę oczywistą i polemizujesz z nim na tej samej zasadzie - to masz rację. Tylko, że ja się przy tym nie upieram.

Na chwilę obecną żaden Kwadrat ani żaden Redaktor każdej TV nie jest dla mnie autorytetem. Aczkolwiek, jeśli któryś z nich wrzuca jakieś dane to je adaptuję. Uczepiłeś się słowa samobójstwo jak rzep
Stary, ten mój cytat na górze, po którym jedziesz


@1korner: Ależ ja po niczym nie "jadę". Potraktowałem to jako zwykłe pytanie i starałem się szczegółowo odpowiedzieć. Tam nie ma absolutnie nic przeciwko Tobie.

Aczkolwiek, jeśli któryś z nich wrzuca jakieś dane to je adaptuję. Uczepiłeś się słowa samobójstwo jak rzep psiego ogona.


Uczepiłem się, bo albo są dowody na próbę samobójczą albo ich nie ma. A jeśli nie ma to twierdzenie