Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Jedyne rozsądne porównanie sytuacji jest z obamą, który też pozuje z kciukami w towarzystwie, reszta robi to będąc sama. Nie znam sytuacji, ale obama wygląda jakby nie był na grupowym zdjęciu czego nie można powiedzieć o dudzie. Krótko mówiąc, tak się nie pozuje do zdjęć grupowych nawet w podstawówce.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Dlatego napisałem że nie znam sytuacji, nie ogarniam tych waszych wojenek na lini popisu. Po prostu zauważyłem że całe to "porównanie" jest zwykłą manipulacją, ale czego się spodziewać po popisie.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Ale oni wszyscy sa tak ubrani ze az mi sie przykro robi:

- Trump - z 2 numery za duzy garnitur
- Erdogan - za dlugie spodnie
- Orban za dlugie spodnie
- Ten obok Trumpa za
  • Odpowiedz
@Oskarek89: żaden z was nie widzi różnicy w pokazywaniu okejek gdy nikt przed wami nie stoi i jesteście na pierwszym planie zdjęcia, a robieniu tego samego gdy stoi się bezpośrednio za kimś i wyżej, dorabiając w ten sposób komuś rogi?
  • Odpowiedz
@Kacc: co? Niby czemu? Jakby sobie walnął dobrze dobrany garniak to by było źle? Ponadto widziałeś, że w ameryce jest swoista kultura za dużych garniturów? Tylko chyba celebryci na red carpet dobrze się noszą.

Może to po to, żeby nie wyglądał na celebrytę tylko prezydenta? Ale Obama chyba miał calkiem dobry zawsze.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Po pierwsze, tak sie nie pozuje do "oficjalnego zdjęcia" - jeden drugiego zasłania, niedobrane wysokości - w-----ł bym takiego fotografa na pysk. Po drugie, walicie konia do jednego z wielu ujęć, jakże innego od przykładu który podałeś - Portugalczyk się gapi na Dudę, Tentamten coś gada - ot, strzał gdy jeszcze wszyscy, nie tylko prezydentśmieszek, nie są gotowi. Po trzecie ...też bym się chyba po tylu memach w koncu
  • Odpowiedz