Wpis z mikrobloga

Wiele osób narzeka na to miasto i mówi, że tu brzydko i smutno, ale jak ktoś chce się w nim odnaleźć to sobie poradzi. Ja tu jestem szczęśliwy. Jeszcze kilku rzeczy do pełni szczęścia brakuje, mimo to idzie mi to wszystko do przodu. Za kilka dni może zrobię podsumowanie moich dwóch lat w #birmingham
#wajdzikwuk #uk #emigracja #anglia

Wiecej foto w komentarzach
wajdzik - Wiele osób narzeka na to miasto i mówi, że tu brzydko i smutno, ale jak kto...

źródło: comment_hFE7tFCbm3pPuFmmqDZxiMY5vGDtEaxb.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trustME: nie p------e tylko mowie co mysle. Moze jestem p---a, moze ty sie juz przyzwyczailes do tego ale ja chodzac po tym miescie gdzie wiekszosc dookola mnie to turbany burki czy inne brudasy to nie czulem sie bezpiecznie. Ciagle balem sie o dziewczyne jak sama gdzies szla, nawet w okolicach bullringa jest ich po prostu pelno. I moze mam takie krytyczne spojrzenie na to bo jak przeprowadzilem sie pod Bath/Bristol
  • Odpowiedz
BTW moj najlepszy kumpel z pracy jest urodzony i wychowany w birmingham


@scobos: again kwestia dzielni. Bylem w roznych miastach w UK i jedyne miejsce gdzie wygladalo mi to troche lepiej to Nottingham. Mieszkalem w Derby byla ta sama sytuacja jesli chodzi o kolorowosc.
Niestety taki "urok" UK. W Londynie to samo przeciez.
Z tych powodow zdecydowanie chce wrocic za pare lat bo tutaj raczej bedzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@trustME: ja dlatego wyprowadzilem sie na poludnie do malego spokojnego miasta +-10k mieszkancow gdzie jest bardzo spokojnie i czuje sie bardzo dobrze, polecam male miasta do mieszkania.
Tez nie planuje tu zostac na stale.
  • Odpowiedz