Wpis z mikrobloga

W takim razie oglądanie godzinami telewizora to pasja czy nie?


@Zuchwaly_Pstronk: To metoda spędzania wolnego czasu, jednemu będzie sprawiała przyjemność, a drugiemu nie. Czy to nie o to chodzi w tych wszystkich pasjach/hobby/zainteresowaniach?
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Nie wiem czy ktokolwiek jako pasję by wymienił oglądanie telewizora, bo tak na prawdę nie oglądasz telewizora tylko programy, które telewizor wyświetla więc to one cię interesują. Ale jak chcesz się czepiać nazewnictwa to spoko
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Koleś piszący takie teksty jest oczywiście walnięty, ok. Ale wy naprawdę myślicie że ta dziewczyna ma rację? Jak by jej się spodobał to zdjęcie ze szrekiem byłoby słodkie, a on nawet jakby napisał że chce się ruchać to jest duża szansa że by się zgodziła, koniec i kropka. A to że jednej się nie podobają gry a inna je uwielbia to chyba też żadna tajemnica.
  • Odpowiedz
@ejadaz689 #!$%@?ąc czy idiotyczne czy nie, to jestem zdania, że z gry mogą być świetną pasją (np Archon czy NrGeek), ale pykanie w CODa wieczorami to ciut za mało. Samo spędzanie wolnego czasu przy czymś to nie pasja, wtedy pasją byłby też telewizor czy picie piwa w parku. Ale to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz
@dziaru: żarty żartami - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17309970

"RESULTS:

Past video game play in excess of 3 h/wk correlated with 37% fewer errors (P<.02) and 27% faster completion (P<.03). Overall Top Gun score (time and errors) was 33% better (P<.005) for video game players and 42% better (P<.01) if they played more than 3 h/wk. Current video game players made 32% fewer errors (P=.04), performed 24% faster (P<.04), and scored 26% better overall
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: cytując komentarz pewnego Mirka:

prawdziwy mężczyzna ma w dupie społeczne konwenanse i zachowuje się tak jak chce


Zosia ma prawo myśleć to co chce, ale jeśli nie chce skończyć w wieku >30 lat jako samotna matka, bądź martwa niewiasta zamordowana przez psychola Arka to powinna czasem się zastanowić co mówi i pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz