Wpis z mikrobloga

ale gnije z bronienia gierek ITT. Ja #!$%@? ktoś może lubić gierki, a ktoś może je uważać za gówno tak jak ja uważam za gówno np. wędkowanie czy zbieranie grzybów, ale oczywiście banda wykopków będzie sie zabijała aby tylko sobie udowodnić że JESTEŚMY POWAŻNI GRY SĄ POWAŻNE
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: E tam, nie są poważne, ale nie są też mniej poważne od wielu innych zainteresowań. Ot, mają sprawiać frajdę w wolnym czasie - w momencie w którym zatraca się granicę z rzeczywistością żadne zainteresowanie nie jest dobre. Kwestia percepcji społeczeństwa i podziału hobby na te akceptowalne i nieakceptowalne społecznie. Ja na przykład nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu biegania 22 bogatych kolesi po boisku i kopania kawałka piłki -
  • Odpowiedz
@grucha_88: Po pierwsze to trzeba wiedzieć jakie koszulki ubierać, jakie spodnie i jakie buty. Chociaż i tak samo w sobie chodzenie na codzień w koszulkach z napisami jak ten gościu to słabo wyglada. Z drugiej strony sam fakt noszenia jakiejkolwiek koszuli tez nie jest wystarczający do tego żeby dobrze wyglądać.
  • Odpowiedz
@bones1909: na tym zdjęciu z dziewczyną wygląda jak normalny polack przed 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? mnie takie podejście niektórych, wrzucisz zdjęcie na ktorym masz np. szara koszulke i szare spodenki, a pod spodem festiwal #!$%@? i wklejki z reddita "HOW TO DRESS PROPERLY TUTORIAL".
  • Odpowiedz
@grucha_88: Całe szczęście ja połowe życia spędzam w stroju za 150zł i crocsach, a pozostałe kilka godzin jestem zbyt #!$%@? życiem żeby się przejmować czy moja koszula i marynarka nie urażają czyjegoś poczucia estetyki. :D
  • Odpowiedz
Dopóki nie próbuje on zrobić hehe PASJI ze zwykłego grania w gierki. Ta, odpalam Pleja i przechodzę sobie Uncharteda, super #!$%@? pasja. A narzekacie, że różowe mają "pasje" pod tytułem oglądanie seriali. Przecież to jest kuźwa to samo.


@Esubane: Obie rzeczy mogą być pasjami, nie wiem w czym widzicie problem xD Jeśli pasją mogą być tylko "poważne rzeczy" to 99% społeczeństwa nie ma pasji xD
  • Odpowiedz
A potem wchodzi taki na wykop i #!$%@? smuty w anonimowych wyznaniach, jakie te kobiety to #!$%@? xD


@MyPhilosophy: A niby jak ona się zachowała? Zjechała chłopa wprost za to kim po prostu jest.
  • Odpowiedz