Wpis z mikrobloga

Wczujcie się w moją sytuację. Jutro samolot do Manchesteru, wszystko dopięte na ostatni guzik, załatwianie wszystkiego plus ogromny stres czy sobie poradzę, a tu dziś wstaje i patrze na TVN24 ( cała prawda, całą dobe XD), że jakiś zjeb się wysadził w Manchesterze zabijając przy tym 19 osób. Nosz #!$%@? przeciez to jest jakaś kpina. Czuje, że chyba muszę zrobić lewatywe i nasmarować dupsko, bo chyba mnie nieźle przetrzepią na lotnisku i dworcu. Życzcie mi powodzenia i większego szczęścia w przyszłości. #zamach #uk #emigracja
  • 17
@Aubar: Plus ranni i nie wiadomo czy te gwoździe nie były zardzewiałe i część ofiar z 59 rannych może umrzeć na sepsę. Na pewno przetrzepią cię na lotnisku, a zresztą jak wszystkich
@patrzpan: Straszna tragedia. Jeśli chodzi o przeszukiwanie, mi to w sumie nie przeszkadza, ale jestem w szoku, że cywilizowni ludzie muszą czuć strach przez jakiś dzikusów, bo sobie uroili, że jak się wysadzą to wykonają misję dla swojego Boga, a w raju będzie czekać na nich 72 dziewice. Przecież dzieci w takie bajki by nawet nie uwierzyły.
Straszna tragedia. Jeśli chodzi o przeszukiwanie, mi to w sumie nie przeszkadza, ale jestem w szoku, że cywilizowni ludzie muszą czuć strach przez jakiś dzikusów, bo sobie uroili, że jak się wysadzą to wykonają misję dla swojego Boga, a w raju będzie czekać na nich 72 dziewice. Przecież dzieci w takie bajki by nawet nie uwierzyły.


@Aubar: z drugiej strony u nich zabijają np. Polacy, którzy sobie uroili, że w razie
@bluebluesky: Ciężko mi zrozumieć Twoją wypowiedz. Mógłbyś trochę jaśniej napisać o co chodzi. Wiesz, mam to gdzieś czy zabija Anglik, islamski terrorysta czy Polak. Poziom intelektualny takich ludzi jest ten sam.