Wpis z mikrobloga

#zamach
Taka nikomu niepotrzebna konstatacja. Tak, wiem, że taki mamy klimat, że dzieje się tak w wielu krajach, ale przez całą noc i najbliższy dzień-półtora, media będą o tym #!$%@?ć, jedni będą się tym ekscytować patrząc na liczbę ofiar i porównując do innych zamachów, inni zmieniać flagi na fejsie i modlić się za ofiary, a jeszcze inni śmieszkować, że u nas nie ma takich problemów i w sumie to angole sami są sobie winni. Sprawa za kilka dni ucichnie, za rok będzie rocznica, no i właściwie tyle.

X osób straciło życie, Y straciło przyjaciół, rodzinę. Te X osób nie przeżyje w życiu tylu zajebistych rzeczy, matki i ojcowie nie będą tego świadkami...

Tak, wiem, że na innych szerokościach geograficznych też dochodzi do takich rzeczy i nie przeżywa się tego tak bardzo, co często uznawane jest za hipokryzję, ale po prostu trochę smuci mnie jak się do tego przywykło, jak jest to po prostu kolejnym tematem w mediach, i jaka znieczulica panuje - patrząc na to, jak wiele hehehehszkowych wpisów jest aktualnie na ten temat dodawanych.

Tak wiem, wyjmij kija, to nic nie zmieni, ale still.
  • 3
@Wojt_ASR_ mnie te zamachy irytuja bo nie rozumiem po #!$%@? zabijac randomowych ludzi, jaki w tym sens? Maja siac panike w ludziach chyba. #!$%@? pierdyliard brudasow do europy i teraz co chwile beda sie wysadzac.

Przy takiej ilosci policja nigdy nie moze nic przewidziec i #!$%@?.

Smierdzi to ostro i coraz czesciej to sie dzieje. #!$%@? czasy chyba ida