Wpis z mikrobloga

@kicioch: przekombinowane i jako fan oryginału daję słabe 5/10. Nie ma klimatu TP. Groteska goni groteskę i jest to wręcz parodia oryginału. Scena z dzieckiem lucy i andyego... wyć mi się chciało. Fx w tym serialu... gorsze niż 25 lat temu. Tak abstrakcyjne, że momentami bardzo przeszkadzały. Chociażby te drgania w pierwszym odcinku.

Bardzo się zawiodłem.
  • Odpowiedz
@kicioch @kamillus : Mi ta groteska jak najbardziej, scena w której Hawk zastanawia się czy chodzi o królika to dla mnie mistrzostwo świata, scena z kasyna tak samo - śmiałam się bardzo, bo dokładnie tak kojarzę TP. Niestety takie ujęcia są w tym sezonie póki co straszną rzadkością. Większość odcinka skupia się wokół efektów specjalnych, które kompletnie nie przypadły mi do gustu. Jeszcze nie oceniam, bo to dopiero 4 odcinki z 18,
  • Odpowiedz
  • 1
@iputaspellonyou: Mi też jest troszkę smutno z tego samego powodu, cała scena z królikiem super, tak samo jak przyjechał ich syn na motorze, genialne :D Reszta strasznie namieszana, strasznie nasycona tymi "dziwnymi wstawkami". W starych sezonach dostawaliśmy to stopniowo i powoli się każdy przyzwyczajał a tu nagle wielkie "bum". Ale liczę że będzie lepiej :)
  • Odpowiedz