Wpis z mikrobloga

@CarlosWWW: Unobtanium to jedyny altcoin który został odzyskany, stało się to dzięki społeczności Unobtanium, która dostrzegła, że Uno zostało przelane z adresu Cryptsy na adres giełdy Bittrex. Bittrex został poinformowany, że te środki pochodzą z kradzieży i zamroził portfel. Ponad półtorej roku trwało zanim 15100Uno zostało sprzedane na aukcji (jakieś 4 miesiące temu).
@CarlosWWW: FallingKnife Developer Unobtanium przejął wszystkie Uno. Ja wniosku składać nie musiałem, bo wiedziałem, że Cryptsy upadnie na 2 miesiące przed momentem wyłączenia giełdy. Straciłem tam może 300 Doge o ile nie mniej.
@ObZen: to był rok 2014. Mogłem mieć około 100. Maksymalnie 300 UNO. Ostatni raz logując się na cryptsy ustawiłem opcje sprzedaży na jakaś większa cenę Xd niestety nie wiem czy doszła do skutku
@CarlosWWW: Teraz Unobtanium ma hashrate w okolicach 10PH/s i kosztuje ponad 20$ za sztukę. Ponoć kopanie jest opłacalne od 15$ za sztukę, a dziennie przybywa średnio 0.98 sztuki. Zastanawia mnie jak to się kręciło gdy Uno kosztowało 1$.
@ObZen: ja to kupowałem na ślepo. Zarobiłem wtedy 1btc na doge. Wiesz może jak sprawdzić ile mogłem mieć dokładnie na cryptsy? W mailach od nich nie ma żadnych info. Może jakoś na blockchain ?