Wpis z mikrobloga

Nooo... Wykopki nagle się obudziły i się i stwierdziły:

- że policjant może jednak być gorszy niż Sebix
- że policjanci jednak nadużywają swojej "władzy"
- że na posterunkach bicie i działania zahaczające o torturowanie są praktykowane i tolerowane przez pozostałych funkcjonariuszy,
- że jeśli ktoś nagra zachowanie funkcjonariusza to często ma przesrane i istnieje duże prawdopodobieństwo wylądowania na dołku, utraty sprzętu nagrywającego, a w najlepszym wypadku utrata nagrania

Wiele osób o tym pisało i zostało określone jako patologia broniąca patologii, jako przedstawiciela JP, itd. Moje kontakty z policją utwierdzały mnie tylko w tym przekonaniu, że funkcjonariusze skierowani do pracy z ludźmi to w większości idioci, którzy stawiają się ponad prawem, mentalne dresy szukające okazji do gnębienia psychicznego i fizycznego osób, którym oni powinni SŁUŻYĆ. Tak, praca policjanta to służba, a nie bycie sędzią i katem.

Dziękuję za uwagę.

#policja ##!$%@? #patologiazmiasta #wroclaw
  • 55
@cibronka: #!$%@?, całe życie wychowywalem się na osiedlach. Dopóki nikt nie szukał problemu z policjantami to nikt ich nie znalazł. Zawsze dało się normalnie porozmawiać i coś załatwić, ten patus rzucał się na nich, kopał, był naćpany i wywaliło mu serducho po mieszance paralizatora i fety. Dziwne, że zawsze jak zdarzy się taki przypadek to trafia na jakiegoś sebixa dresiarza który ma z policją do czynienia nie pierwszy raz.
Moje kontakty z policją utwierdzały mnie tylko w tym przekonaniu, że funkcjonariusze skierowani do pracy z ludźmi to w większości idioci, którzy stawiają się ponad prawem,


@cibronka: ja nie wiem, co Wy #!$%@? robicie, że macie tyle kontaktów z Policją, i do tego takich nieprzyjemnych.

Jak jesteście #!$%@?ą patolą, rakiem na dupie zdrowego społeczeństwa, to bardzo dobrze, że Was Policja pałuje, torturuje, i od czasu do czasu ubija.
@AKAPony: nie. Jestem niekarany, jedyny mandat jaki w życiu dostałem był za stanięcie na zakazie zatrzymywania się jak jechałem z Babcią na cmentarz i go nie zauważyłem.
@fegwegw: mimo tego co tu wypisujesz nie życzę Ci żebyś spotkał na swojej drodze tak "życzliwych" funkcjonariuszy jak ja, a tym bardziej jak Igor S.

Uwierz, że to nic przyjemnego zostać spryskanym gazem od stóp do głowy z małej odległości, tylko dlatego, że nagrywałeś działania policjanta niezgodne z prawem (właśnie coś takiego mnie spotkało).
Nooo... Wykopki nagle się obudziły


@cibronka: Nie można tak generalizować, bo wszystko zależy od konkretnych przypadków. Pamiętasz policjanta, który kopał gościa po głowie na marszu niepodległości, wtedy wszyscy chyba byli zgodni, że to patola.
.
mimo tego co tu wypisujesz nie życzę Ci żebyś spotkał na swojej drodze tak "życzliwych" funkcjonariuszy jak ja, a tym bardziej jak Igor S.


@cibronka: a ja właśnie mam nadzieję, że będę spotykał tylko takich - stanowczych, nie #!$%@?ących się z patologią.
@cibronka: zero przemocy, zero nadużywania władzy, nic nie wiesz co się dzieje na posterunkach, a nagrywać to też nie chciałeś więc to co piszesz jest dziwne co najmniej. Chłopie, ogarnij się - wspieraj polską policję a nie polaków XD
@fegwegw: znam kilku policjantów i tylko utwierdzają mnie w moim przekonaniu. Rozumiem, że chciałbyś być na miejscu chłopaka, który został zabity na komisariacie, bo był podobny do kolesia, który ośmieszył policjantów i uciekł im w kajdankach. Jeśli tak to gratuluję.

@AKAPony: nie rozumiem Twojej wypowiedzi.