Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki pomocy (,). Przez #dieta cały czas siedzę przy garach. Cztery dania dziennie (śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Kończę jeść jedno i muszę przygotowywać się do następnego. W dodatku trzeba jeszcze przygotować coś na następny dzień, bo oczywiście w pracy nie będę w stanie sobie niczego przygotować. Co robić? Jakieś tipy organizacyjne? Czy coś?
#gotujzwykopem #niebieskigotuje
  • 24
@fl4izdn4g: kurczak z ryżem i warzywami czy inne tego typu przygotowane w niedziele wieczorem i spakowane do pudełek i do lodówki? Ja tak robie na 5 dni a w sobotę gotuje cos innego dla odmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fl4izdn4g: Też miałem dokładnie ten sam problem. Dieta od dietetyczki, ale przy garach siedziałem z 3h dziennie minimum, bo 5 posiłków dziennie.

Ostatecznie olałem, inteligentna dieta MŻ połączona z treningami w czasie, w którym normalnie bym gotował działa o wiele większe cuda.
@Doomey: @fl4izdn4g: to jest w większych miastach, np. u mnie nie ma takich rzeczy sam chciałem otworzyć, bo przeciez teraz wszyscy chcą byc tacy fit... No ale zrezygnowałem, nie dlatego, ze sie nie chciałem pakować w to, bo jaram sie dietami akurat i planami treningowymi ale na miasto 25k+ nie ma co sie rzucać
@fl4izdn4g: Nie chodziło mi o podkreślenie wagi ćwiczeń, bo to czy w ogóle i jak intensywne muszą być zależy od tego co chcesz tą dietą osiągnąć. Bardziej chodziło mi o to, że nie ma tipów organizacyjnych, a dowodem tego są rosnące jak grzyby po deszczu firmy oferujące gotowe 5 daniowe diety z dowozem. Śniadanie, obiad, kolacja (nie ma dowodów, że 5 posiłków jest lepsze niż 3 dla organizmu, o ile kcal