Wpis z mikrobloga

opowiada 42-letni Maciek, były chłopak Magdy.

Jakby to powiedzieć, rówieśnik to nie był ... dodać do tego wyprowadzenie się w wieku 17 lat ... + ślub planowany z innym gościem, którego ledwo co znała, mający odbyć się w USA (na który nie miała $) ... Mógłbym opisać jeszcze kilka ogólnodostępnych szczegółów, ale nawet nie ma co. Po prostu to "trochę" pokazuje jaką miała psychikę, tzn. jakim torem podążał jej tok myślenia, którego nie oceniam, takie są baby. #logikarozowychpaskow #magdazuk
  • 60
@gigaset: oczywiscie, dziewczyna nie miała lekkiego życia jak juz wspomniałem wczesniej, i jestem pełen podziwu jej dokonań, tą słynną rozmowe słyszałem na słuchawkach za 700zl, i rzeczywscie slychac wyraźne ze mowi "zgwacili mnie", że temu chłopakowai nie dalo nic do myslenia, ona intelektuwalnie go przewyzszała o kilka poziomow, jak sama wyczaila ze ona juz nie wróci....
@gigaset: @kulFoniasty00: Nie chodzi o niedosłuch, tylko o to, że internet zaczęły zalewać fale "analiz", gdzie jakiś gimnazjalista słyszał w ewidentnych zakłóceniach wyraźne wyrazy i się przy tym upierał oraz spekulował na potęgę.
Przez to wielu ludzi to zraziło również do rzetelnych analiz, które rzeczywiście wykazywały że padają słowa o gwałcie.
Efekt tego jest taki, że dzięki mojemu uporowi przy jednym fragmencie, po przebijaniu się przez masy ścieku, jeszcze udało
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: Brawo za temat. Super, że wreszcie ktoś wrzucił watek, gdzie nie ma typów typu @Preda_tor_v czy @comielipsa, bo rzygać się od tych ludzi chce i nie można rozmawiać poważnie.

Stąd studia, stała praca (a wcześniej własna firma) i biegi w 15-kilometrowych maratonach. Jak każda karyna.

No weź, to się mieści w pojęciu Karyna, szczególnie te biegi. Studia żadne, firma żadna, stała praca typu każdy gdzieś musi pracować. To nie
no wlasnie, szkoda że ten stary chłopak Maciek nie wyjawil czemu sie rozeszli bo to bardzo wazne, poza tym dziewczyny niedojrzałe nie zakladają firm i nie zyją na własną reke od 17tego roku zycia, ona wiedziała co robi, no ale w pewnym momenciu się pogubiła, bo czemu zaczeła samemu wyjezdzac na wakacje?? rozumiem podrozowanie po swiecie, ale jezdzic samemu wypoczywac w hotelu przed plażą?? dziwne i nie zrozumiale, bo tak jak wspomnialem,
@Syntax: Pełna racja. Pytanie brzmi czy te wszystkie (żałosne, nielogiczne, ośmieszające) odczyty to na pewno tylko gimbaza czy celowe działanie. Bo trudno uwierzyć by nawet 17-latek mógł myśleć, że dziewczyna może powiedzieć "zgwałcili mnie w otwora". To jest stara bolszewicka metoda - zalać opinię publiczną taką masą bzdur żeby już nawet w prawdę nikt nie uwierzył. Ze Smoleńskiem była stosowana dokładnie ta sama metoda - te wszystkie "Tak lądują debeściaki" czy
@gigaset: Ty często ciekawie nadajesz, więc chciałbym wiedzieć: Ty wierzysz w zamach w Smoleńsku? Uważasz, że automat wrzeszczy pull up, a oni i tak lądują, i to jest jakaś zmyłka akustyczna, albo co gorsza bomba termobaryczna?
@gigaset: ja calej historii tego filmiku nie znam, bo sprawą pozno zaczełem sie interesowac, nawet nie wiem jakim on sposobem trafil do neta, poza tym myslalem ze bede wstanie przesledzic komentarze p.Magdy na jej instagramie zeby poznac ją troche bardziej ale sie juz nie da bo zablokowane, szkoda, no ale powoli rysuje mi sie juz w głowie osoba p.Magdy, ale jej smierc dalej jest zagadkowa, za duzo pytan i zero odpowiedzi,
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: sorry ale to nie kwestia "bab" a DDA. Związek z dużo starszym partnerem w tak młodym wieku może świadczyć po prostu o jakichś daddy issues (zakładam, że to co najmniej ojciec pije/pił) albo o potrzebie wyrwania się z domu rodzinnego, jak wspomniano wyżej. To samo z domniemanymi pochopnymi planami ślubnymi, przykre ale często prawdziwe, do tego pewnie tendencje do podświadomego szukania kłopotów. Charakterystyka dda jest złożona i niełatwa to zrozumienia,
poza tym dziewczyny niedojrzałe nie zakladają firm i nie zyją na własną reke od 17tego roku zycia,


@kulFoniasty00: no właśnie częściej niedojrzałe dziewczyny uciekają z domu bardzo wcześnie niż dojrzałe. chłopcy zresztą też, ale częściej to dotyczy głupich dziewczyn, które poszły za miłością. Oczywiście Magda jest bardziej wytłumaczalna, jeśli ojciec chlał i w domu był obsuw, ale co do zasady to w tym wieku była niedojrzała.
ja jestem ogolnie za to hipotezą ze p.Magda miala po prostu pecha, i została brutalnie wykorzystana przez Arabow, bo gdyby jechala tam zarabiac nie popadla by w taką panike, tylko by se teraz tam siedziala i trzaskała arabow z kasy, takie dziewczyny ktore zarabiają na seksie są nie wyrachowane i odarte bez uczuc, a p.Magda byla delikatną osobą
@1korner: Zwykle z tego co obserwowałem, kobiety gustujące w dużo starszych facetach i mówimy tu o współczesności, z reguły robią to ze względu na odczuwalny deficyt w relacjach z ojcem. Ponadto DDA z natury wydają się być bardziej "dorosłe", choć to tylko pozory, jednak łatwiej nawiązują kontakt z dużo starszymi od siebie ludźmi. Wspomniała o tym też @vandalia
@1korner: Nie wiem o co biega, ale nie mogę wysłać odpowiedzi nt. Smoleńska. Wszystkie inne przechodzą, a tu lata chwilkę kółko a komentarz nie przechodzi. Jakaś automatyczna cenzura coś blokuje. Może na priv Ci wysłać?