Wpis z mikrobloga

Jest co raz cieplej, pogoda co raz ładniejsza, ruszać aż się chce z domu - mam więc propozycję. Udało się we Wrocławiu to może i tutaj się uda.
We Wrocławiu działa tag # trocheruchuwewroclawiu - mireczki i mirabelki umawiają się na siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę, kajaki, rowery, ostatnio na żagle jeżdżą. Świetna ekipa się z tego zrobiło. Działa koncertowo. Sport, później alkohol i jakoś to leci! Jest tylko #slaskiewykoppiwo (was wołam bo ekipa taka dość prężna może się skusi, choć trzon grupy pewnie leczy kaca po party!) a można by to połączyć z jakąś aktywnością!
Może by przenieść to na grunt górnośląski? Proponuję nazwać tag #silesiawruchu i zacząć działać! Nie mówię dzisiaj, nie mówię jutro, ale móżna by coś porobić. Sam jestem drewnem jeśli chodzi o piłkę nożną, przy koszykówce nie wszyscy są pewni czy umiem skakać, a w siatkówkę kozaczę i kończy się to stratą głupich punktów.
Rzucam pomysł - nie znam okolicy i nie wiem gdzie można pograć, ale może stali mieszkańcy pomogą. Jeśli chodzi o piłkę nożna i kosza to mam jedną opcje - na Tysiącleciu ( #tauzen) w Katowicach jest boisko, przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 jest boisko do kosza i nożnej/ręcznej. Jestem otwarty na propozycje inne - to tylko pomysł!
Może dzisiaj o 17:00 byśmy się spotkali na pierwszą piłeczkę? Tylko nie mam piłki xD Chodzi o to żeby każdy mógł przyjść pograć! Każdy! Najgorszy, najlepszy - każdy! Przyjść i się dobrze bawić! Wzorem wrocławian pierwszy komentarz będzie listą obecności. Jak będzie więcej niż 6 osób to spotkajmy się dzisiaj!

#katowice #chorzow #slask #gliwice #tychy
  • 21