Wpis z mikrobloga

ehhhh muszę się wyżalić, bo smutek mocno. wracam właśnie do domu z wyjazdu i przejeżdżałam przez miasto, spod którego pochodził mój były chłopak. mijałam dokładnie ten sam przystanek, z którego mnie odbierał i na który mnie odstawiał, kiedy musiałam już wracać, dalej galeria, w której byliśmy, potem budynek, który mu się najbardziej podobał w dzieciństwie, następnie jego praca i przystanek autobusowy, gdzie kiedyś sobie siedzieliśmy w środku lata.

chwilę później wchodzę na messengera, bo dostałam wiadomość, patrzę a w "aktywnych teraz" wyświetla się on (nie mamy siebie w znajomych).

i mimo że to głupie, a poza tym minęło sporo czasu to przez takie rzeczy, przez bycie w tych miejscach, myślenie o tym to nadal strasznie boli. czasami czuję się tak jakby nic z tych rzeczy się nigdy nie wydarzyło, jakby czas wszystko już zatarł i rozmył i wtedy jest spoko, ale wystarczy drobny szczegół, jakaś głupota i to wraca i gnębi mnie od nowa, a chciałabym w końcu zapomnieć i być szczęśliwa.
Pobierz kwasnydeszcz - ehhhh muszę się wyżalić, bo smutek mocno. wracam właśnie do domu z wyj...
źródło: comment_E9Z0dX2nyI5lhrxG4k1j3WsJGFfhzPr1.jpg
  • 25
@Niewiemcojaturobie: nie szkaluje, jeśli mówisz że znasz @kwasnydeszcz i że na pewno czeka na nią ktoś wspaniały to są dwie opcje: albo wiesz że jest ktoś wspaniały kto na nią czeka ale jakoś nic o tym jej nie mówisz because reasons, albo no... #!$%@? by pocieszyć @kwasnydeszcz

tak czy inaczej w obydwu przypadkach jesteś nie szczera, bo albo nie mówisz prawdy, albo nie mówisz prawdy
@kwasnydeszcz messenger akurat ma algorytmy wyświetlające proponowanych ludzi po lokalizacji. Pewnie z ludzi z tamtej okolicy miałaś interakcje przez fb głównie z nim, dlatego dostałaś taką propozycję kontaktu. To nie jest żaden zbieg okoliczności tylko wynik funkcji aplikacji.