Wpis z mikrobloga

@Popek123: W sumie switch jest transparentny więc powinno działać bez problemu.
Jak nie zadziała to będziesz musiał zrobić podmianke bo sprzęt kablówkowy autoryzuje pierwsze urządzenie które jest do niego podłączone.
  • Odpowiedz
  • 1
@Popek123 zamień miejscami router że switchem. Jak schowany w szafie router ma za słaby zasięg wifi to dorzuć do switcha Access Point albo jakiś inny router wifi (tylko przerób go na ap)
  • Odpowiedz
@Popek123: zadzwon do upca - dadzą Ci compala a nie stare pewnie epc 3212 lub inne co ma tylko jedno wyjście - w compalu masz 4 i możesz pominąć switcha
  • Odpowiedz
@b0rn2frag: wypowiedzenie umowy plus dział utrzymania klienta. To był warunek przedłużenia. Jako argument miałem jeszcze to ze niedawno polozyli u mnie światłowody orange i tez mieli fajna ofertę.
  • Odpowiedz
@Popek123: większość routerów może działać jako switche. Wystarczy przekonfigurować je w panelu. Sam mam podobną konfigurację sieci w domu, z tym że router Cisco robi mi za modem + router + wifi i jest wpiętych do niego kilka pc, a potem leci po lanie na drugie urządzenie tplinka(w założeniu też router) działający jako switch z podłączeniem do pctów + też dystrybucja wifi.
  • Odpowiedz