Wpis z mikrobloga

Mirki, chce łowić ryby zgodnie z prawem. Co muszę zrobić po kolei? Bo zgubiłem się w pewnym momencie. Egzamin, wyrobienie karty, potem muszę się do związku zapisać? Opłacać zezwolenia? Czy tylko stałke ba konkretne wody? Czy ten "egzamin wstępny" na kartawedkarska.pl to daje cokolwiek? Jest napisane - oficjalnie nie, a nieoficjalnie? Zdałem 18/19 czy jest sens to drukować na egzamin? Czy egzamin jest trudny? Trzeba te dwie ustawy mieć ogarnięte? #wedkarstwo
  • 8
@skinny_pete: nie daje nic, ja ziomkowi to przynioslem to nie wiedzial co to jest.. zaleznie od kola moze byc ze dostaniesz jedno pytanie a moze byc ze odpytaja ale raczej to pierwsze. Mnie w okregu poznanskim na start wyszlo 295 zlotych w totalu ze ezgaminem etc
@Scutacarus: @skinny_pete: bardziej od porozumień między okręgami niz od skarbnika. Niektóre maja fajne porozumienia, ze np wykupując okreg Poznański mozesz rowniez lowic na terenach okręgu np Piły czy Konina. Niektóre zaś dają zniżki na dokupienie kolejnego okręgu np 50%, a jeszcze inne maja wyj#bane i sie zamykaja na porozumienia i plać pan 100%.