Wpis z mikrobloga

Ehh ale mnie #feels naszły. Właśnie skończyłem #licbaza, przez ten czas nic nie zrobiłem, nigdzie nie byłem i niczego nie zobaczyłem. Byłem tylko na 5 imprezach (4 z okazji 18 urodzin i jedna w wiejskiej remizie). Moim planem było pójście na #studbaza i spróbowanie zaczęcia od "czystej karty", ale jak sobie pomyślę, że tam każdy w liceum przeleciał co najmniej 2 laski, a ja #!$%@? jestem prawikiem to żyć mi się odechciewa XD. Dziewczyny też nie znajdę, bo po co jej taki co po kilku ruchach już skończy? Bez problem znajdzie sobie jakiegoś co jej zrobi dobrze bez zbędnego marudzenia.

Niektórzy co chwilę jakieś wycieczki, imprezy, czasami za granicą, ruchanie pod namiotami, a ja cały czas komputer i nauka. Najgorsze, że czasu już nie cofnę, #!$%@?łem najlepsze lata życia. To tak jakbym z książki wyrwał najbardziej interesujący rozdział. Niby można dalej czytać, ale to już nie to samo. (,)

Ja #!$%@?ę. Przegrałem życie.

#przegryw #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki
kekeko65 - Ehh ale mnie #feels naszły. Właśnie skończyłem #licbaza, przez ten czas ni...

źródło: comment_vMC5rhQavBM6K7YMtUiG34qy0oBQBXpZ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@kekeko65: Z Twoich wypowiedzi wywnioskowałam, że uważasz, że zadowolenie kobiety w łóżku polega na tym, żeby jak najdłużej wytrzymać... proponuje Ci w pierwszej kolejności poczytać w necie o tym jak się kobietą zająć poza wkładaniem penis into wagina, bo seks to jest o wiele więcej i nie trzeba do tego wcale nie wiadomo jakiego doświadczenia, a głównie wiedzy od czego w ogóle zacząć i jak kobietę rozgrzać. A nawet jak dojdziesz
  • Odpowiedz
@kekeko65: Liceum to #!$%@? pod względem tego co piszesz. Na studiach możesz zacząć od nowa, a właściwe pokażą kim na prawdę jesteś, więc nie #!$%@? tego. Liceum to sticky notes w porównaniu z kartą którą możesz zapisać na studiach :-) Tylko dobrze zaplanuj sobie każdy ruch i dobrze żeby ktoś podpowiedział Ci co i jak na studiach więc masz jakieś pytania to pw XD
  • Odpowiedz
@kekeko65: ja #!$%@?, liceum i koniec najlepszych lat życia ;D Chłopie, ogarnij sobie jakis wyjazd, wychodz na imprezy zamiast się użalać, i działaj, tu nie chodzi o ruchanie, a o korzystanie życia, można korzystać z życia a nie ruchać, nie wszystko się wokół tego kręci, chociaż jest to też czymś ciekawym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko ja nie umiem się cieszyć życiem, nie widzę siebie w roli alfy-ruchacza.


@kekeko65: Skąd założenie, że bycie alfa-ruchaczem uszczęśliwia? Serio myślisz, że wygrzmocenie maksymalnej liczby #!$%@? karyn z dyskotek jest ostatecznym zwycięstwem w życie? xD Ja mam lat w tej chwili 25, studia skończyłem już rok temu. Cytując jedną z moich koleżanek: "gdybyś był zainteresowany rypaniem pustych lasek, to prawdopodobnie miałbyś w tym sukcesy" - bo ani nie jestem brzydki,
  • Odpowiedz
  • 2
Czytam tak niektóre wpisy i hui, chodzenie po pokoju nie wystarcza.
Wpis z gorących chłopaka który uważa, że stracił najlepsze lata życie bo nie wyruchal nikogo na obozie pod namiotem.

Zastanawiam sie, czym stał się człowiek przez ostatnie lata. .
Zlepka pragnień, nie mających poszanowania dla własnej godności, nie mówiąc o innych. Jakby niektórzy zapomnieli do jak wspaniałych i wielkich rzeczy jesteśmy zdolni. To samo widzę u swoich znajomych, ostatnio po paru
  • Odpowiedz
@kekeko65: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
  • Odpowiedz