Wpis z mikrobloga

Hehe, pytanie o BIK i Mbank
Mam sobie konto w mbanku od chyba 2010 roku. Po wyjezdzie za granice, konto nie bylo uzywane, jednoczesnie Mbank sobie zmienil regulamin oplat za konto. Bylo na koncie troche gotowki, ale po zmianie regulaminu zostala ona przemielona oplatami za konto ktorych wczesniej nie bylo. W zwiazku z czym, po jakims czasie konto wpadlo na "minus".
Prawdopodobnie zauwazylem dopiero jak bylo kilkadziesiat zl na minusie. Naturalnie splacilem itd.
W miedzyczasie, da mnie niespodziewanie, pojawil sie moj rekord w BIK.
Czy to mozliwe ze Mbank wrzucil mnie do BIK'u w zwiazku z powyzszym?

#banki #bankowosc #finanse #pieniadze
  • 19
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: Wiesz tłumaczenie, że jej nie masz lub nie aktywowałaś nic nie da. Pewnie w regulaminie konta masz info o opłacie za kartę. Tak jak powiedział zapłać zaległości i jeśli są poniżej 30 dni to będzie luz. Jasne możesz napisać reklamacje ale dla świętego spokoju najpierw zapłać. Zaległości za karty/ubezpieczenia to inna bajka i cała machina windykacyjna rusza od jakieś kwoty. Zależy od banku.
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender wszedłeś w nieuprawniony debet, w BIK są informacje o wszystkich źle obsługiwanych rachunkach, a karta której nie zamknąłeś może generować opłaty zgodnie z TOiP :(
Wejdź na BIK.pl i daj znać jaką masz informację
  • Odpowiedz