Wpis z mikrobloga

@Hadzi: To wyjedź #!$%@? do Francji jak ci się tutaj nie podoba. Nie narzekaj tylko #!$%@?. Polska to jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. A przez takich jak Ty Europa leży w #!$%@?łku.
Niby w jaki sposób? Od kiedy prywatne jest z definicji zabezpieczone przed wandalizmem i kradzieżą?


@puszkapandory: Sytuacja, w której wszystko zostałoby przejęte na własność, rozwiązałaby automatycznie taki problem jak wyżej. Na przykład gnuśne elementy społeczeństwa, które nie dorobiły się żadnej własności i nie przejawiają chęci, by zapracować na wynajęcie mieszkania, byłyby dosłownie zepchnięte na geograficzny margines społeczeństwa. Nie można spać na ławce w parku, jeśli prywatny właściciel pa
@Siwulek: w dupie byłeś, gówno widziałeś, pewnie najdalej na truskawkach w Holandii. Rozumiem, że ludzie z godnością człowieka są dla ciebie z góry miłośnikami muzułmanów i LGBT, typowe dla ludzi z małomiasteczkowa cebulową mentalnością. Pewnie słuchasz disco polo, jeździsz golfem III i masz skarpetki z wyklętymi. Fajnie tak oceniać po jednym wpisie nie?

W Cywilizowanym społeczeństwie ludzie zostawiają otwarte samochody z kluczykami e środku, ale skoro tobie odpowiada świat cwaniaków to
@Hadzi: Weź mnie nie rozśmieszaj. Cywilizowany kraj? Byłeś kiedykolwiek za granicą, czy tylko ze swoimi kolegami z kodów i lgbt słyszałeś, że imigranci z afryki są cool? Tacy jak wy rozwalają gospodarkę, a później dziwicie się, że nie "DAJĄ" PIENIONDZÓW. Całe 500+, #!$%@? dotacje na imigrantów i nierobów niszczą świat (zobacz niemcy i francję pod względem socjali dla pasożytó). Mam nadzieję, że emigrujesz i nigdy nie wrócisz do tego kraju, a
@paziu: Ja z kolei spodziewałem się, że będziemy dużo niżej, a tu wychodzi, że jesteśmy tuż za rajami jak Szwajcaria, Skandynawia, Japonia, Kanada czy Islandia.

Btw. pogratulować Węgrom. A Ukraina i Rosja są w tym rankingu za Koreą Północną. xD