Wpis z mikrobloga

@Arveit: swoja pompke i tak mialem, tylko chcialem skorzystac z takiej z manometrem. na 4 stacje w okolicy, ktore odwiedzilem, we wszystkich byly poucinane linki, w dwoch byly pompki, ale w jednej byla #!$%@? koncowka, a w drugiej #!$%@? wezyk, wiec i tak byly bezuzyteczne. cala inwestycja wytrzymala raptem jeden sezon.
  • Odpowiedz
@paziu: wiesz, mnie już nic nie zdziwi po tym co się u mnie w mieście #!$%@?. Niby Polska A, a #!$%@? ktoś potrafi w nocy powyrywać nasadzone drzewka z parku albo połamać iglaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@joteska no jak to postawili to widocznie są na to pieniądze i oczywiste było że kiedyś ktoś to zniszczy ukradnie albo się zuzyje . Po co to robić skoro nie ma się zamiaru tego kontynuować. W końcu się ludzie przyzwyczaja i przestaną niszczyć.
  • Odpowiedz
@Arveit: ech, szkoda gadac. wandalizmu juz absolutnie nie jestem w stanie zrozumiec. tak samo czasami buduje sie budki na osiedlach dla dzikich kotow. nikomu one nie przeszkadzaja, moze nie sa za ladne, ale na blokowisku to i tak nie robi wielkiej roznicy. i czasem znajdzie sie jakis #!$%@?, co wezmie i #!$%@?, tak po prostu, bez przyczyny.
  • Odpowiedz
@paziu: no budki dla kotów to akurat jest przyczyna. Ja bym ich co prawda nie #!$%@?ł, ale gdyby ktokolwiek pytał mieszkańców o zdanie, to mało kto by wyraził zgodę. Dzikie koty się złażą i hałasują.
  • Odpowiedz
Dzikie koty się złażą i hałasują.

@Arveit: i tak by sie zlazily i tak, bo dzikie koty wciaz sa uzaleznione od zycia w poblizu ludzkich siedlisk. a ja je lubie, bo czasem poluja na latajace szczury zwane golebiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paziu: mnie najbardziej denerwuje menelstwo na przystankach, idziesz rano na pociąg a tam pełno butelek, paczek po papierosach, narzygane i nasrane. I to nie bezdomni, nie żule. Zwykła osiedlowa patologia, seby i karyny bez szkoły, życiowi nieudacznicy, zaraza ludzkości...
  • Odpowiedz
@sal3m: nie, ale może masz pomysł na co tym ludziom pompka do roweru warta z 5 do 10zł? Wątpię by została skradziona przez rowerzystę, bo taki osprzęt kupuje się razem z rowerem, albo dostaje w gratisie.
  • Odpowiedz
I to nie bezdomni, nie żule. Zwykła osiedlowa patologia, seby i karyny bez szkoły, życiowi nieudacznicy, zaraza ludzkości...


@Arveit: Przecież to są żule przed ewolucją na kolejny poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: Polska A to większe januszostwo jak ta znienawidzona Polska B, bo w Białymstoku nie widziałem jeszcze żeby gdzies zniszczyli taki punkt - każdy sobie korzysta i jakaś cywilizacja jest.
  • Odpowiedz