Wpis z mikrobloga

Nie w tym budżecie.


@Mald: W tym, czyli w jakim? Np. Netfliksowy Marco Polo miał o połowę większy budżet od Gry o Tron i na zbliżonym poziomie do Westworlda, w obu produkacjach HBO można było trafić na znane twarze (Sean Bean, Anthony Hopkins)
  • Odpowiedz
@Mald: ciekawe skąd masz informacje jaki budżet dostaną producenci. Była mowa o budżecie kiedy w planach był film a nie serial a netflix nie brał udziału w produkcji.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: w ogóle to jest trochę upośledzone, że jak ludzie typują aktorów do tych ról to patrzą na kolor włosów w real. Ruda aktorka na Triss, czarna na Yen, albo kompletnie nie pasujący do roli Geralta, Mikkelsen bo miał kiedyś rolę z siwym łbem i mieczem na plecach.
Pomijając już, że każdy/każda może se kupić farbę do włosów w sklepie z kosmetykami, to jeśli nie wiecie do filmu korzysta się
  • Odpowiedz
Nie w tym budżecie.


@Mald: Czyli jakim? Bo ona w serialu już grała, więc dostępna jest, po za tym co to znaczy znane ryje, bo ja oglądam wiele seriali i wiele jest dla mnie aktorów znanych.
  • Odpowiedz
@kurczok: To zawsze była dla mnie luka w tworzeniu świata przez Sapkowskiego. #!$%@? deszczem ognia spoko, ale usunięcie blizny na dekolcie czy tam stworzenie iluzji jej braku już nie?
  • Odpowiedz
@kurczok: To nie mogła po prostu usunąć tej blizny? Rozumiem, że to kwestia umowna i fikcyjny świat, no ale to się wydaje być śmiesznym powodem. Ale niech będzie, podkreśla dramaturgię postaci czy coś...
  • Odpowiedz