Wpis z mikrobloga

@fixie: o qurwa, trzepacki sznureczek :) Mam Cie fixie!!! Szach mat!!!1111oneone

A ekran działa dobrze, nawet bardzo dobrze. Poza tym dziś jak miałem dzwona, to idealnie zadziałało powiadamianie bliskich. Ja jestem bardziej niż zadowolony z 820 i nikomu nigdy już nie powiem, że telefon jest w stanie zastąpić takiego komputera

@fixie: Skoro twierdzisz ze ekran ekran poprawili to ok, daj znać jak wygląda obsługa w deszczu, spoconymi palcami itd.
Nie wspomniałeś tylko jak działa samo urządzenie, chodzi mi tu czy dalej zamula jak w tamtej "recenzji"? link
@Mortal84, @impa, @fixie Używam "żarmina" 820. Polecam. Kupowałem go głównie pod do nawigacji. Mam wgraną darmową mapę Polski "OSMapaPL".
Ostatni wypad w góry uruchomiona nawigacja, czujniki HR, CAD/PRĘD i starczyło baterii na około 12,5h zostało jakieś 15% i włączyłem tryb oszczędzania energi (garmin wyłącza wtedy ekran całkowicie i działa w tle). W trybie oszczędnym pobrało mi kilka procent baterii na 1h ale wtedy już nie potrzebowałem nawigacji. Garmina można ładować
@quink: Spocony palec nie jest problemem. Wykreowanie nowego kursu 'tam i z powrotem' z poziomu Garmina zajęło przed chwilą ok. minuty. Od listopada nieco poprawili.
@Arczi-S: Również jestem zadowolony, warto było zamienić 1000 na 820.
@fixie: jak bardzo w nowych garminach przeglądanie map jest zbliżone do nawigacji w telefonach (chodzi o wygodę)? Ja mam starą 810 i nawigacja nadaje się tylko do podążania za wyznaczonym wcześniej kursem, bo sprawdzenie czegokolwiek na mapie to jakaś tragedia. Już łatwiej mi wyciągnąć podczas jazdy telefon z kieszonki i otworzyć mapę...