Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dieta #lekarz #mirkokoksy
TL;DR Wywala mi bęben niezależnie od tego co jem i nie wiem co z tym fantem zrobić.

Daleko mi do sylwetki idealnej (skinny fat here, tłuszcz 15% głównie na udach i boczkach, mięśnie jak u 10-latki). Ale to co się dzieje z moim brzuchem po jedzeniu to jakaś masakra. Interesuję się tematem dietowania, próbowałem różnych gówien; odstawiłem pieczywo, #!$%@? boczków, jajek, niskich ilości węgli, zbilansowanej diety, jedzenia ryżu białego, brązowego.

Sprawdzałem temat wzdęć w necie i próbowałem gryźć dokładniej żarcie, jeść ananasa, dosypywać ziółek do mięsa, pić wodę przed posiłkami. Wszystko ch*j.

Aż pewnego razu natknąłem się na Eat Stop Eat. Odkryłem że nie jedząc przez 48h i jadąc na samej wodzie mój brzuch jest niemal płaski, idealny. Najpierw myślałem że w 48h spaliłem całe sadło z brzucha.

Pomyślicie "bo nic nie miałeś w żołądku debilu". Nie do końca. Innym razem przez cały dzień zeżarłem puszkę masy kajmakowej 500g (jednak debil xD) i trochę wołowiny. Łącznie to było ok 2200-2400 kcal. Brzuch był płaski jak po Eat Stop Eat. Jednakże, nie powtarzałem tego eksperymentu. 500g masy kajmakowej dziennie to byłaby śmierć.

Nie mam żadnych bóli brzucha, sram raz dziennie ew. raz na dwa dni. Najbardziej nie podoba mi się wygląd bo taki wywalony bęben jest #!$%@? obrzydliwy. Druga sprawa to nie jest objaw zdrowego człowieka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mirki zuchy proszę o radę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#dieta #lekarz #mirkokoksy 
TL;DR ...
źródło: comment_ovXw11vWhx1r88sTNM5558Zonkz7qRsf.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: nie znam sie ale sie wypowiem. Mialem podobny problem i zauwazylem spora poprawe gdy zaczalem regularnie chodzic na basen i 2x tyg traning core. Czuje ogromna roznice, silny i zwarty dookola brzucha. Zajelo mi to pol roku. Teraz staram sie spalic reszte sadla z bebena bo jeszcze go troszke zostalo ale nie wyjebuje mi juz go tak nawet bo solidnym grilu.
Diety jakiejs specjalnej nie robilem ale kilka rzeczy zmienilem:
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mam podobnie. Co prawda nie robiłem nigdy tak dlugiego postu ale nie raz zauważyłem, że rano brzuch mam płaski i nawet czasem wiadac (ledwo) zarys jakichś mięśni, a następnego dnia potrafi być w tym miejscu bęben jakbym calgonu nie używał -i tak na zmianę...
@AnonimoweMirkoWyznania: Może masz nietolerancje pokarmową na jakiś pospolity składnik diety? Zrób test na nietolerancje pokarmową połączony z wizytą u dietetyka - z tego co kojarzę to ciężko zdiagnozować coś takiego samego. Jeżeli jednak brak hajsu to odstaw na tydzień cały nabiał. Jak dalej bida to kombinuj z innymi produktami.