Wpis z mikrobloga

@wojtaasp: złodzieja, człowiek, maksujesz krycie w cieniu i pułapki = SOLO

w gospodzie w Candlekeep na piętrze w jednym z pokoi jest zamknięta szafka, a w niej szafir gwiaździsty (1000golda)
  • Odpowiedz
@wojtaasp: Prawidłowo - jak przysało na prawdziwe RPG a nie ten gunwo co jest teraz


Mówie Ci Kensai i Mag combo ;)

Robisz humana, Kensai specjalizacja katany Siły 13-15, zręczności na maxa bo nie możesz mieć armoru ofc, Charmze walisz na 3 bo bądźmy szczerzy Kensai to soluje tą gre a jeśli już bardzo musisz gadać to ring charyzmy +18 Int jak wysoko sie da.

Lochy Iranikusa, odrazu dajesz dual class
  • Odpowiedz
@wojtaasp: No i to jest najdłuższy etap w grze, tworzenie postaci ;d ostatni raz instalowałem bg chyba z rok temu i prawie dwie godziny siedzialem i przeglądałem wszystkie klasy, bo nie mogłem się zdecydowac :D
  • Odpowiedz
@meretz: Pan zbrodni zostanie unicestwiony ale spłodzi tuziny śmiertelnych następców, ślady ich przejścia spopieli chaos. Tako rzecze mędrzec Alaundo.
  • Odpowiedz
@wojtaasp: Ty sobie grasz w pracy, a mój świt był osobliwie nieprzyjazny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze grałem półelfem, wojownik/złodziej, na trudniejszych przeciwników mikstura niewidzialności i cios w plecy - ale tak się nauczyłem w BG1 i do dwójki zawsze importowałem postać.
  • Odpowiedz