Wpis z mikrobloga

@Muszczyna jadąc przez Radom na pewno przejezdzalbys przez moją miejscowość, do Wawy mamy około 2-2,5 h, do Krakowa 3h. Więc wychodzi ponad 5h jazdy. Drogi są szczerze mówiąc srednie, za Kielcami jakiś remont, w Świętokrzyskim ogólnie z drogami słabo.
dziekuje za odpowiedzi, wyjazd we wtorek o 4 rano w Krk chcę być na 9. W takim układzie wybiorę autostradę. Czy jakieś niespodzianki typu odcinkowe pomiary etc?
@Muszczyna: jak we wtorek rano to jedź s8 do Częstochowy (przez Tomaszów, Piotrków) i 15 km przed Katowicami odbijasz na Kraków (autostrada trochę kosztuje a jedzie się dłużej Ok 20min). Fotoradary masz 2 do Częstochowy (jeden przy Radomsku, jeden w Częstochowie) i z 7 do Katowic i później z 2 do Krakowa). Jak godzina się zmieni na popołudniową to jedź autostradą przez Łódź
@Muszczyna: kolego, ostatnio miałem ten sam dylemat. Absolutnie nie jedź S7/7 ani S8/8. Jedź najpierw A2 do Łodzi, potem A1 kawałek i 1 do Katowic. Tam możesz zdecydować czy chcesz płacić stalexportowi 20zł za 80km autostrady czy jechać przez Olkusz. Polecam jazdę przez Olkusz - można lecieć spokojnie koło 100km/h i tak na prawdę być 10min później niż autostradą. A jak na bramkach będą kolejki to nawet szybciej.