Wpis z mikrobloga

#dirtrally w #ultrawidegaming Pierwszy raz grałem w ten weekend, dziei temu że był darmowy weekend na #steam i... cholernie ciężko się gra :D Jestme przyzwyczajony do typowych ścigałek, gdzie w zakręty wchodzi sięna pełnej prędkości i wychodzi się driftem, a tu wycodzi się wtedy ale na drzewo :D Sama gra przekonałą mnie do teog aby w niązainwestować i w najbliższym czasie ją zakupię.
Co do samego ultrawide - gra bezproblemowo działa w proporcji 21:9, widać trochę więcej przez co gra sieprezentuje troche lepiej. Oczywiscie przy kamerze z kokptiu już tak tego nie czuć.

Jeśli podobają Ci się moje materiał to zapraszam na kanał - UltraWideGaming
#gry #grypc #pcmasterrace #polskiyoutube
SpiderFYM - #dirtrally w #ultrawidegaming Pierwszy raz grałem w ten weekend, dziei te...
  • 12
@SpiderFYM: fakt, gra jest wymagająca :) Co do kupna, to może poczekaj już na następce i kup? ;) DIRT 4 już 9 czerwca. Szykuje się poprawiona i b. dobra kontynuacja :)
@SpiderFYM: była, dotychczas. Nowy DIRT 4 ma być połączeniem świetnego Dirt Rally + poprzednich Dirtów. Ponoć każdy gracz znajdzie coś dla siebie, również symulację, podobnie jak w Dirt Rally :) Polecam poczytać