Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Węgierki, w związku z tym, że zdarza mi się tutaj o coś pytać i zawsze dostaje odpowiedzi (mniej lub bardziej sensowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)), chciałbym się jakoś odwdzięczyć. Od kilku lat siedzę w bankowości i finansach (zawodowo). W związku z tym, czy byliby chętni, na taki ogólny poradnik z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania z tej dziedziny. Typu kiedy dojdzie przelew, po co mi historia kredytowa, dlaczego banki nie chcą mi dać kredytu itp., przewinąłem się przez kilka instytucji, jakąś wiedzę mam, będzie sensownie, bez żadnej reklamy, bo sprzedażą się nie zajmuje. Strona głównie kredytowa, w inwestycje mieszał się raczej nie będę, bo są ludzie lepsi w te klocki (może z wyjątkiem wyjaśnienia, dlaczego programy oszczędnościowe to w 99% przypadków ściema). Jeżeli ktoś chciałby widzieć jakieś konkretne odpowiedzi, to dajcie znać, jeżeli będę wiedział, dopiszę, jeżeli nie, to dam Wam znać, że nie wiem, powiem jak jest, niczym Mariusz M-K. Śmiało, w razie czego (wiem, że to nie jest jakiś super zawód) mogę też zorganizować AMA z człowiekiem, który zaliczył pracę i w bankach od kasy do analityka, do SKOKów (Tutaj niestety bez wszystkich nazw, bo trochę ograniczają mnie kwestie umów i ewentualnych konsekwencji). #finanse #banki #kredyt
  • 1