Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam anony, czy ktoś jeszcze oprócz mnie zdawał tylko humanistyczne matury(wos + his + roz.pol. + geo)? Zdałem swoje rozszerzenia na ponad 80% i nie wiem co dalej xd Gdzie idziecie na studia? Dodaję z anonów jakby się ktoś wstydził odpisać z konta bo mirko serious business. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#matura #matura2017 #humanisci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam anony, czy ktoś jeszcze opróc...

źródło: comment_D5Ffaj8CBJylovFcCUG67LelL2aEZWSU.jpg

Pobierz

Studia:

  • nie idę 14.9% (14)
  • human 21.3% (20)
  • ekonom 11.7% (11)
  • polibuda 40.4% (38)
  • bio-chem/medyczne 11.7% (11)

Oddanych głosów: 94

  • 12
OP: UprzejmyNiebieskipasek: na gówno. w sumie to chciałbym już zdechnąć, od wykopu też się innej rady nie spodziewam bo tu 50% rad na anonimowych to "zabij się w zsypie na śmieci szmato" - autentyk sprzed dwóch miesięcy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
WiedźmińskaŁania: Nie chciałem Cię obrazić, sam je studiuję ;) Miras, jeśli umiesz wkuwać, myślisz logicznie i choć trochę Cię to interesuje dawaj na prawo. Z takimi wynikami dostaniesz się z palcem w nosie na UW czy UJ;) A kiepami się nie przejmuj, psy szczekają, Ty lecisz dalej. Jak masz jakies pytania pisz w komentarzach ;)

Zaakceptował: Asterling
OP: @MlodyDziadzioSpamer: nie żartuj sobie
@Dpdp: chyba nic, czas się #!$%@?ć. w sumie to żałuę, że nie urodziłem się w takiej szwajcarii, tam to bym mógł prawo studiować, w polsce to #!$%@?, a te finansowe to za granicą są postrzegane jak symbol pariasa, bo polskie uczelnie to syf, tym bardziej ekonomiczne z SGH włącznie, choć tam jest przynajmniej więcej języków i matmy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą