Wpis z mikrobloga

@eXotic: Czesc.
Wydaje mi się, że w sprawie oszusta, mógłbym miec dodatkowe informacje. Ja od bardzo podobnej osoby kupiłem telewizor. Zdjęcia były podobne ale na tle zielonej płachty. TV tez z Niemiec. To było w lipcu 2013 roku. Wydaje mi się, że wówczas zaczynał działalność. Schemat był całkiem podobny a najbardziej zbliżony jest jego sposób pisania, z tymi 3 kropkami. Czy udało Ci się zdobyć jego Imię i Nazwisko albo chociaz skontaktował się z Tobą jego prawnik? Ja mu założyłem sprawę w sądzie, na która nigdy nie przyszedł, sprawe wygrałem, mam prawomocny wyrok ale nigdy kasy nie odzyskałem bo zmieniał lokalizację co chwilę i sąd był bezczynny i bezradny w tym temacie. Schemat genialny w swojej prostocie przy całkowitej bezradności sądu. TV sam naprawiłem więc po częsci tragedii nie było ale wówczas nie było już sposobów na ukrócenie temu chwastowi życia. Jeśli podałbyś mi jakieś informacje na jego temat, to wówczas zweryfikowałbym czy mówimy o tej samej osobie. On swego czasu miał zarejestrowaną działalność więc z bazy w necie można było kilka rzeczy wyciągnąć. Mam tez dane kont na allegro jakie posiadał, tez zawieszone po czasie.
  • 7
@Bigbluee: Też zostałem oszukany przez tego typa.. wyłudził ode mnie kasę a telewizora nigdy nie dostałem. Jestem tutaj nowy.. odezwijcie się też piszę do mnie bo jeszcze nie ogarniam tej strony! Myślę że też mam pewne ważne informacje..