Wpis z mikrobloga

Kolego @kasin dzięki wielkie za polecenie mi TomTom GO na Androida!
Po latach jeżdżenia z GARMIN ZUMO 395LM chyba czas wreszcie na przesiadkę na TomTom GO. Jak na razie jeszcze testuję czy jest wszystko co mi potrzebne i do czego się przyzwyczaiłem.
Najważniejsze dla mnie funkcje :
- opcja trasy : kręte drogi
- mapy offline
- ograniczenia prędkości
- dystans do celu i pośrednich punktów
- szybkość działania!
- szybka zmiana trasy, omijanie miast
Do testu zostało :
- zachowanie i responsywność na serpentynach
- odwzorowanie zakrętów
- offroad
Jak na razie jest to najlepsza nawigacja jaką widziałem na Androida. Zobaczymy jak dalej :-)
#motocykle #android #nawigacja
b.....u - Kolego @kasin dzięki wielkie za polecenie mi TomTom GO na Androida!
Po lat...

źródło: comment_9xwkmq1pA7kPkI5AHm5stBBjkKt7IleD.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@blubi_su: używałeś sygic? Albo inaczej - jesteś w stanie zrobić porównanie, nawet tak na szybko czemu TTGo a nie Sygic?

Nie używam żadnej, na moto jeżdżę na znaki, ale z chęcią coś potestuję później :P
  • Odpowiedz
  • 0
@blubi_su Cieszę się że mogłem pomóc :-) a co do ceny, to jeszcze miesiąc temu kosztowała 190 zł za 3 lata, więc sporo podrożała.
  • Odpowiedz
  • 0
@sebawo Teraz nie ma już opcji 3 lata. Wcześniej nie było rocznej. Efekt jest taki, że trzeba więcej płacić, więc podrożało ;-)
  • Odpowiedz
@blubi_su: @kasin: ej, też sprawdzę to TTGo. Chociaż jak się dobrze poustawia Locus Maps, które poleca @tosyu to potrafi takim offem znawigować, że rowerem bym tam nie pojechał ;-) Ale fakt, że nawigacja to średnia nie ma fajnego odwzorowania zakrętów etc.
  • Odpowiedz
nawigacja to średnia nie ma fajnego odwzorowania zakrętów


@Ostasz: Nie rozumiem? Przecież to OSM w większości (chyba że ktoś używa Compassa ale to off), patrzysz na ekran i widzisz jaki zarkęt, nie mam z tym problemu i nigdy się nie przejechałem by było narysowane inaczej niż w rzeczywistości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tosyu: chodzi mi o taki rzut 3D jaki oferuje Garmin albo screen wyżej z TTGo. No chyba, że źle coś grzebałem w LM i nie znalazłem takiej opcji (mam ciągle tylko widok z góry, no... jak w pierwszym GTA :D ).
  • Odpowiedz
@tosyu: na offa to się zgodzę z tym marnotrawstem, ale jak jadę po asfalcie z pkt A do pkt B to jednak widok 3D jest mega. Jak się przyzwyczaję do navi/mapy, ogarnę jak odwzorowuje teren, to jedzie mi się dużo sprawniej gdy rzucam okiem jaki winkiel czeka itp. ;)
  • Odpowiedz