Wpis z mikrobloga

Bajka o Królu i jego imperium na czarnych kredytach. Król swojego czasy miał plany, jak swojemu królestwu zapewnić dobrobyt, więc wziął kredyty na czarno i zaczął wprawiać w życie swój biznesplan. Niestety plany Króla się nie powiodły, a kredyty zostały. Wtem u Króla zjawił się jeden z kredytodawców, ten największy (?), i rzekł: Królu, masz trzy córki, w tym jedną wartą tyle, co nikt na tym świecie. Daj nam tę córkę, a Twoja rodzina i wszelkie kredyty zostaną zapomniane.

#magdazuk
  • 16
@OrientalnaSalsa: kolego, grubo pojechałeś z tą bajką. Mam nadzieję że wiesz co piszesz i jesteś tego na 1000% pewien , bo mnie to by sumienie zjadło i ręce uschły jakbym takie rzeczy wypisywał bez absolutnej pewności
@conf: przecież to bajka. Podobnie jak z arbabami, to bajka. I jak z Markusem, to bajka. Bez dowodów wszystko, to bajka. Można sobie domniemywać. Akurat mi życzysz uschnięcia rąk, bo ta bajka Ci nie odpowiada? A masz dowody, że nie jest prawdziwa? Jakiekolwiek?
@OrientalnaSalsa: chyba mnie nie zrozumiałeś - twoja sprawa co tu piszesz i twoje sumienie. Ja bym nie pisał tego typu komentarzy jeśli bym nie miał 1000% pewności i jakiś dowodów, i tyle. Sam sobie odpowiedz czy twoja bajka nie rzuca oskarżeń nie do sprawdzenia poza wąska grupą osób( oczywiscie mówimy tu tylko czysto teoretycznie , bo sam dodałeś ze to tylko bajka). Bajka to bajka ale ferment zasiałeś, jeśli o to
@conf: aaaa... bo bezpodstawne oskarżanie Egipcjan bądź konkubenta to inna bajka... Serio? Niby jaki ferment masz na myśli? I nowy tu jesteś, pasków nie odróżniasz, oj. A jakie masz stricte dowody na oskarżanie Egipcjan bez siania fermentu? I jakie masz stricte dowody na konkubenta, bez siania na niego fermentu? Czekam pod tym postem z niecierpliwością na Twoje twarde dowody, że jedna bajka jest spoko, a druga to ferment.
@OrientalnaSalsa: rozumiem że jak nowy to zle:) jak byś się cofnął do moich poprzednich postów , rozmów z innymi to byś zobaczył ze jestem tu jedna z nielicznych osób , które czekają na konfę prokuratury i ich ustalenia, twarde dowody w postaci choćby toksykologii i sekcji zwłok zanim kogoś tu będą oskarżać lub uniewinniać. Dla mnie problemem sa osoby są takie jak , rutkowskie czy dziennikarze tvnów i reszty, którzy już
@conf: to polecam pośledzić moje wpisy, kiedy jeszcze informacje o Bogatyni nie były w obiegu publicznym. Przynajmniej nie na tyle publicznym. Mimo to, nadal nie widzę dowodów z Twojej strony, więc mniemam, że uschnięcia mi rąk życzysz z niewiadomych przyczyn... Z mojej strony EOT, bo nic ciekawego nie jesteś w stanie - oprócz tego co wyczytasz i zobaczysz w TV - wnieść do tego tematu.