Wpis z mikrobloga

K..wa mać - szumnie zapowiadane przez kwadrata wyjaśnienie sprawy dzisiaj w TVNiie okazało się blefem!
http://www.patriot24.net/krzysztof-rutkowski-spotyka-sie-dzis-z-rodzicami-magdy-zuk-by-przekazac-im-prawde-o-smierci-ich-corki,18218
Kwadrat albo sam się przestraszył albo jest umoczony i pojechal zamknąć usta rodzicom - z oficjalna wersją:
"Znamy przyczynę załamania nerwowego Magdy - podaliśmy ją rodzinie, ale nie podamy do wiadomości publicznej bo to zbyt prywatne" i sprawa zamknięta? Sprytne ale na żadnym nagraniu nie widać autodestruktywnego zachowania - na nagraniu z Marcusem, prosi o to by ją stamtąd zabrał - tak zachowuje się samobójca?? Nic się nie zgadza!! #smuteczek

#magdazuk #magdalenazuk
  • 7
@michal-religa: ale zdziwnienie :) Przecież rutkowski to pozer - to jego taktyka - jak juto na konferencji prokuratury wyjdzie co innego, to i tak powie ze żle przetłumaczono mu z arabskiego czy coś. A jak trafi z samobójstwem z przyczyn psychicznych to wielki pan detektyw rozwiązał kolejną zagadkę - standard:)
@michal-religa: ale podoba mi się dzisiaj tvn - widać ich standardy na tacy - opluwać zmarłą osobę, która nie może się bronić - najlepszy jest teraz psychiatra "każde zdanie zaczyna się różnie bywa, może tak być, może tak, moze nie, nie można wykluczyć" Fachowiec:) No i już #!$%@?ł im narracje "np po przyjęciu narkotyku, ale juz go cebula prostuje:)
@conf: dzisiaj w polskim radiu program 3 - pluli jeszcze bardziej - włącznie z tekstami, że wiele młodych kobiet zostaje prostytutkami bo skoro i tak wiecznie imprezują i uprawiaja seks z różnymi facetami to dlaczego by za to nie brać kasy? Prześcigali się w tworzeniu jeszcze bardziej hardcorowych scenariuszy - prostytucja + handel narkotykami. Zabrakło tylko uranu, aborcji, HIVa i hiszpańskiej inkwizycji... Dziewczyna przeżyłą kilkudniowe piekło a dziennikarzyki także i #
@michal-religa: zauważ że to ich ostatnia szansa;) mam nadzieję że prokuratura coś jutro powie bo spirala niedomówień już się tak nakręciła, że nie wiadomo co będzie, jak raport wycieknie w mediach zamiast oficjalnie. Dla mnie sprawa jest prosta - jesli znajdą dragi w ciele to będą 2 scenariusze - sama wzięła lub ktoś jej podał obie wiarygodne i łaywo do sprawdzenia - a przyczyny i osoby zamieszane to tego my nie