Wpis z mikrobloga

Kiedyś moje miasto miało najwyższy w historii lvl gyma na poziomie siódmym, parę dni temu cziteży się zgadali z poza miasta z lokalnym i przęjeli oba mi najbliższe stawiając je na 9 i 10 lvl, a wiem że cziteży bo znajome nicki od dawna przeze mnie zgłaszane, w tym regionalny pok - co za zaskoczenie.Godzinę temu ruszyłem dupę w troki i ten 9lvlowy solo zbiłem - i wszystko nagrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcecie wideo?
#pokemongonaprawiezadupiu
#pokemongo
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gipson_90: Witaj, to ja jestem tym co kiedyś odbiłem gym i też pozdrawiam aktualnie mam 33 lvl zona 31 syn 26 . W piątek wieczorem podjęliśmy próbę odbicia gymu ale Plastwag podjechał samochodem i w tym samym czasie my zbijaliśmy a on podbijal gym ze względu na małe dziecko nie mieliśmy tyle czasu i odpuściliśmy. Plastwag i cziteży opanowali miejscowość niedalego nas i wydaje mi że ma z nimi powiązania
  • Odpowiedz
@Krisso: Niezły level! Syn tez niezły zważając na to że jest w wózku niemowlęcym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A byłem do przodu od Was, mylałem że 31 lvl to dużo dla naszego miasta przez ten czas, musiałem sie zapuścić albo nie miec motywacji do akcji w eventy.
  • Odpowiedz
Syn ma ponad 8 lat a najmłodszy prawie 3 do tego od kilku dni mi choruje i m.in. dlatego nie mamy czasu na zbicie czerwonych, kankamimi zgłaszałem chyba z 2 razy ale to nic nie dało
  • Odpowiedz
@Krisso: Jak dobrze pamiętam szliście z wózkiem, a nie jestem taki ciekawski żeby sprawdzac kto tam siedzi ;)
Ale że macie starszego to wszystko juz jasne, jak będzie miał 12 to będzie mu głupio że "starzy" mają lepszy level od niego ( ͡ ͜ʖ ͡) kankamimi się dobrze chowa bo inne boty robia robotę za niego, on tylko wrzuca swoją osobę, potem podjezdża na gotowy
  • Odpowiedz
@gipson_90: O tyle w tych dniach mam problem gdyż ma przykrą sytuację ponieważ dzisiaj nad ranem zmarł mi teść i m.in. piszę rano bo nie mogłem spać ale jak tylko będzie możliwość zbijemy dziesiątkę
  • Odpowiedz
@Krisso: oo widzisz, tak myślałem czy to nie Wy, i tak fail bo coinsy będę mógól odebrać pewnie koło północy na co nie liczę że dotrzymają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W dwoje łatwiej zbijać, ja się wczoraj z dziewiątką długo męczyłem, co jest na nagraniu.
  • Odpowiedz
@gipson_90: Tak a syn ma vertez, żona przejęła nick po synu bo aplikacja była na jej telefonie i praktycznie tylko ona grała a syn dostał telefon i zaczął grać od nowa tuż przed eventem z podwójnym xp i dzięki temu ma już 26 lvl wtedy graliśmy intensywnie i zdobyłem ok 1,5 mln xp przeskakując z końcówki lvl 29 na 33 z tydzień po evencie. Na gymach późno grałem bo od
  • Odpowiedz