Wpis z mikrobloga

Kiedyś moje miasto miało najwyższy w historii lvl gyma na poziomie siódmym, parę dni temu cziteży się zgadali z poza miasta z lokalnym i przęjeli oba mi najbliższe stawiając je na 9 i 10 lvl, a wiem że cziteży bo znajome nicki od dawna przeze mnie zgłaszane, w tym regionalny pok - co za zaskoczenie.Godzinę temu ruszyłem dupę w troki i ten 9lvlowy solo zbiłem - i wszystko nagrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcecie wideo?
#pokemongonaprawiezadupiu
#pokemongo
  • 34
  • Odpowiedz
Pytanie było retoryczne, czekałem aż się nagrania przeslą, w dwóch czesciach bo telefon ma ograniczenie nagrania do 2GB na jeden plik najwidoczniej.
gipson_90 - Pytanie było retoryczne, czekałem aż się nagrania przeslą, w dwóch czesci...
  • Odpowiedz
Wołam @boa_dupczyciel i @Dryblas co o tym myslicie? Da się jakoś zbić? Bo myśle że nie mam na to mocy jako solo, a nie znam nikogo innego osobiście kto jeszcze "w to gra".

Dodając: na pewno głównym cziterem z mojego miasta jest kankamimi, innych nicków pomijając plastwaga zupełnie nie kojarzę i nigdy ich tu nie było, kankamimi zawsze zbija gymy swoimi botami w okolicach północy a potem wrzuca swoje konto, zawsze z
  • Odpowiedz
@gipson_90: Dasz radę solo spokojnie. Zbijaj dwa Exxe i uciekaj, powtarzaj aż wypadną z gyma. Później do blissey (espeon, tauros, espeon). Już masz 2/3 gyma zbite. Teraz Blissey, Snorlax, Snorlax i na końcu te dwie kobyły. Wykorzystuj Eevolucje jak masz, ja mam każdych po kilkadziesiąt i traktuję je jak śmieci do zbijania gymów, które mogę kiedyś uleczyć jak będę miał za dużo potionów. Powinieneś zbić tego gyma do godziny, może w
  • Odpowiedz
Wcześniej przygotowałem zestaw sugerując się pewna strona, ale nawet to na nagraniu widać że pierwszy atak poległem, mimo że wybrałem najlepsze wg strony poki, z tym że byłem po alko i zagadany z kolegą więc na początku nawet nie próbowałem uników, potem to już z górki więc wiadomo, ale początek mnie się dobrze nie widzi w tej dziesiątce, a musze pójśc znowu w nocy bo jak cziterzy zauważa że zbijam to będą
  • Odpowiedz
@Dryblas: Czekaj, uciekaj czyli mam wyjść z walki przez ucieczkę po zbiciu dwóch exów? przyznam że nie wiem jak to działa bo zazwyczaj wystarczało odbić wszystkie gymy jednym pokiem solo bo nigdy się prawie nie gromadza powyżej 3lvla, więc nie znam mechaniki walki w mocniejszych gymach.
  • Odpowiedz
@gipson_90: Szkoda, że nie masz Umbreona.

Flareony na Exxe.
Starmie/Slowking na Espeony jeżeli mają wodne ataki (przyjmą not effective), jeżeli nie to Vapki.
Vapki na Snorlaxy.
Dragonite na Blissey

Czekaj, uciekaj czyli mam wyjść z walki przez ucieczkę po zbiciu dwóch exów?


@gipson_90: Tak, dzięki temu zbijesz do 39 na samych Exxe. A później do ~15k na kolejnych 3 lolkach. Bijesz, wychodzisz. Omijasz dużych przeciwników, walczysz z nimi jak najmniej.
  • Odpowiedz