Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Renklody. Czy mamy na sali ludzi zajmujących się #augmentedreality #ar #rzeczywistoscrozszerzona?
Chciałbym porozmawiać z kimś, kto zajmuje się projektowaniem takich rozwiązań. Piszę pracę (a konkretnie licencjat) o "wykorzystaniu semiotyki w projektowaniu komercyjnych rozwiązać w środowisku rzeczywistości rozszerzonej". Chciałbym zadać Wam kilka pytań o sposób projektowania, czy macie jakiś schemat działania, itp. itd., potrzebnych mi do trzeciego rozdziału pracy.
Byłbym P O T Ę Ż N I E wdzięczny za kontakt.

Dam jeszcze #vr #virtualreality #mixedreality #mr. Wiem, że trochę nie ten deseń i przepraszam, ale może mamy tutaj jakichś #dev #gamedev, którzy zarabiają tym na życie i gry robią po godzinach, a nie obserwują po prostu mało popularnego tagu albo znają ludzi robiących AR na co dzień i mogliby mi podrzucić do nich kontakt. To dla mnie bardzo ważne. Na razie mam jedynie przedstawicieli branży z zachodu (pochwalę się, że udało mi się dorwać m.in. designerów z JPL Ops Lab i mam ładny wywiadzik). Żadnego Polaka zajmującego się takim zagadnieniem na razie nie znalazłem, a bardzo bym chciał. Liczę na pomoc mirki. Dziękuję.

Jak ktoś chce anonimowość to oczywiście zapraszam na PW.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach