Wpis z mikrobloga

Oi o meninos e a meninas!

Eu sou muito bem, obrigado. Eu come o leite e nao carveja. Voces bebeis carveja? Voces sois alcoolico! Parabens!

8 dzien nauki, przykładajac uwage na gramatyke podstawowymi wyrazami probuje tworzyc jakies podstawowe zdania. Czasami sie zdarzy, ze zapomne jakiegos wyrazu (pisowni albo wymowy), ale to mi sie jeszcze bedzie zdarzalo przez nastepne pare tygodni jesli chodzi o postawy, a przynajmniej tak przypuszczam.

Wlasnie wpieprzam sniadanie, pije kawe i powoli bede sie zabieral za kalistenike. Zobaczymy, ile dzis uda mi sie zrobic cwiczen z tego treningu dla "poczatkujacych", bo ostatnio zrobiłem tylko przez pół co mnie troche smuci po 3 tyg cwiczen. Postepy widac, co mnie cieszy i motywuje. Moze za jakis czas zrobie pokazforme ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tchau! wariaty

#marakujazmieniazycie
  • 2
@DzieckoBezZycia: myslalem nad ruskim, odrzucila mnie cyrylica, a do portugalskiego prsekonal mnie znajomy, ktory mi pomaga z gramatyka, wymowa etc

Zrobilem trening kuwa ten z linka, dla sredniozaawansowanych, ale zrobilem, 20 cwiczen z 70-80% powtorzen i pomoca pod koniec krzesla, bo juz nie mialem sil. Jutro pewnie nie bede sie mogl ruszac.