Wpis z mikrobloga

@ziemniag: no to w sumie za wcześnie, żeby coś powiedzieć. z tego co wiem, to naprawa zawieszenia przed liftem była dramatycznie droaga, ciekawe jak po lifcie.
  • Odpowiedz
@pogop: W zawieszeniu chyba nic się nie zmieniło specjalnie, u siebie już trochę porobiłem i nie było tanio, a jeszcze wahacze górne by wypadało zrobić, bo się odzywają powoli.
  • Odpowiedz
@barrav jezdzilem taka z silnikiem 2.0 jtdm 170 KM. Fajne auto, wszyscy sie gapia bo jest ladne. Ale jezeli chodzi o osiagi (moment), zawieszenie to niestety Fiat ma jeszcze duzo do nadrobienia jezeli chodzi o diesle.
  • Odpowiedz
@barrav: ona taka nie do końca prawdziwa bo zawsze odpala, dojeżdża na miejsce o własnych siłach, nigdy nie poznasz tych fochów jakie strzelały użytkownikom prawdziwe alfy :) Każda jazda to była przygoda, nigdy nie wiedziałeś czy wrócisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziemniag: @pogop: 156 przed i po lifcie miały to samo zawieszenie, to samo jest też w GT i 147 którą posiadam od chyba 6 czy 7 lat. generalnie zawieszenie jest mało trwałe i drogie, ja już robiłem u siebie kilka razy wahacze przód, amortyzatory tył (też cholernie drogie...) i jakieś inne pierdoły w zawieszeniu. poza zawieszeniem chyba nic się nie zepsuło :)
  • Odpowiedz