Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję otworzyć wypożyczalnie samochodów sportowych. Mam zamiar łączyć pasję z pracą, bo jak wiadomo to najlepsze rozwiązanie. ( ͡ ͜ʖ ͡) Mam dylemat, od którego auta zacząć w pierwszej kolejności, dlatego postanowiłem zrobić wśród Was wywiad środowiskowy. Proszę o pomoc :)
#motoryzacja #krakow #warszawa #wroclaw #katowice

Które auto wypozyczylibyscie na przejażdżkę?

  • Mercedes A45 AMG 60.5% (147)
  • Ford Focus RS 39.5% (96)

Oddanych głosów: 243

  • 41
  • Odpowiedz
@mfusion: myślisz że przebijesz się w Google i będziesz w stanie konkurować z wieloma podobnymi wypożyczalniami? Biznes gdzie są niskie bariery wejścia, zawsze wyznacza minimalne marże. Biznes w którym konkurujesz ceną jest godny zwykłego #januszabiznesu. Jak wyjedziesz na zero po opłaceniu rat leasingowych to już będzie bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@Fryderyk94: Mam zamiar skupić się na Małopolsce - tutaj nie ma gdzie wypożyczyć auta 350 KM+. Pomysł pojawił się, gdy sam chciałem wypożyczyć takie auto w Krakowie. Gdy wyjdę na zero po opłaceniu rat, a będę miał takie samochody, też nie będę narzekał! Stąd pomysł o takich autach na próbę - gdy będzie zainteresowanie, kupię konkretniejsze - 500 KM+.
  • Odpowiedz
@mfusion: Znajomy ma wypożyczalnię z drogimi samochodami i w tej chwili najwiecej osób pyta Gulie Q i a/cla45. Jestes pewnien ze chcesz to wchodzić? Ten segment to nie kompakty, które wytrzymają dwa lata chocbys na odcince jeździł.
  • Odpowiedz